Zimní sváteční stylizace pro ženy a muže

- Komerční sdělení -brilantní


Vánoce se rychle blíží a s nimi přicházejí hektické přípravy: zdobení domu, vaření, nakupování dárků a….. výběr svátečních stylizací. Navrhujeme, které stylizace budou letos nejlepší!

Vánoční stylizace 2022

Jako každý rok můžeme i letos pozorovat určité trendy, které budou vládnout této sváteční sezóně. Nepřekvapivě jsou velmi oblíbené barevné varianty, které jsou obecně spojovány se svátečními dny, jako je lahvově zelená, bordó, tmavě modrá nebo zlatá. Právě tyto barevné varianty jsou ve vánočních stylizacích nejčastěji k vidění, i když se lze setkat i s klasickou černou nebo šedou. Co si vzít na sebe během nadcházejících svátků, abyste vypadali módně a zároveň se cítili pohodlně?

Sváteční, zábavně

Pokud je otázka elegantního vzhledu druhořadá, můžeme zvolit hravou stylizaci, která zahrnuje slavnostní motivy. Oversize svetr se sobem doplněný jednoduchými kalhotami nebo legínami či šaty se slavnostním skandinávským motivem – to jsou řešení, která se na svátky určitě hodí. Je to však skvělá volba pro domácí oslavy – pokud se chystáte k širší rodině nebo prostě dáváte přednost něčemu elegantnějšímu, další návrhy budou určitě relevantnější.

Elegantně a stylově

Mírně netradiční možnosti mohou být zajímavým řešením, pokud jde o vánoční stylizace. Lahvově zelená tylová midi sukně v kombinaci s oversize svetrem a vysoké dámské kozačky vytvoří zajímavé stylizace pro ženy. Naopak muž může zvolit silné kostkované kalhoty a klasickou bílou košili nebo o něco méně typické řešení – např. bordó nebo tmavě zelená košile je pro muže skvělou volbou. Aby byl vzhled zajímavější, můžeme na něj navrstvit pánský svetr bez rukávů v odstínu podobném barvě kalhot.

Sada pro něj a pro ni

Kdo říká, že obleky jsou jen pro muže? Nic nebrání tomu, aby si muž oblékl tradiční verzi obleku a žena – variantu navrženou s ohledem na dámy. Tento typ kombinace jistě dodá eleganci a zároveň zůstane soudržná!

Klasicky, univerzálně

Ty, kteří ocení standardní řešení, jistě potěší, že i v této sezóně budou v ceně klasické varianty. Malé černé šaty se slavnostním červeným páskem nebo šperky v podobném odstínu a mužný černý oblek s bílou košilí budou na Vánoce skvělou volbou! Pro zpestření stylizace můžeme přidat sváteční prvky, např. hravou kravatu se sobem nebo pásek s vánočním motivem. Jen nezapomeňte, abyste to nepřehnali, aby to celé působilo elegantně a stylově.

Stylizace, které jsme popsali, budou jistě skvělou volbou pro sváteční období. Je však třeba mít na paměti, že svátky nejsou jen příležitostí k výběru elegantního oblečení, ale také – nebo možná především – příležitostí strávit čas se svými blízkými. Při hře s módou na to

- Reklama -zpravy
- Komerční sdělení -pr článek

Redakce doporučuje

Články autora