Začal vám zahýbat?

- Komerční sdělení -brilantní

Podezření je zřejmě horší, než odhalená nevěra. Protože v takovém případě se cítíte bezbranně. Nejste si jistá, jestli se mýlíte, nebo vás vodí za nos. Přitom nevěrníka prozradí jediná věc. Jeho změněné chování.

Mobil už neprozradí nic
Kdysi stačilo nahlédnout do mobilu a hned jste věděli, jestli máte doma záletníka. Možná jste nic neobjevili, ale měl najednou neznámý PIN, heslo, prostě jste se k němu nedostali. Dnes mají moderní mobily přímo implementovány bezpečnostní zámky. Takže už nenaznačí nic. No určitě ho prozradí, jak s mobilem zachází. Případně jestli má dva. Nevinné psaní není dnes nic neobvyklého. Ale stává se, že najednou po telefonátu nebo zprávě hledá výmluvy jak odejít z domova. A není to poprvé, ale jako by nové pravidlo? Zřejmě nechodí ven s čistými úmysly.

Střídání nálad
Pokud má muž bokovku, vždy je to do jisté míry spojeno i se stresem. Protože není jednoduché zrežírovat si dva životy a přitom ještě všechno utajit. Proto se může stát, že je mnohem častěji předrážděný, ale na druhé straně vás zahrnuje dárky, pozornostmi a naoko nesmírnou láskou, což také nezvykl. Je to výsledek nervozity i uvědomění si, že nekoná správně a chce vám vynahradit projevy lásky jeho tajemství.

Hlídá více peněz
Milenecký vztah nikdy není zadarmo. A partner najednou jaksi hlídá své finance, nebodaj se jeho příjmy jakoby ztenčovaly, zatajuje odměny, boční příjmy, či dokonce si založil vlastní účet, abyste neviděli jeho všechny výdaje je to problém. Pokud najednou dokonce začíná měnit i charakter úspor, tak je možné, že to není jen bokovka, ale dokonce potenciálně přemýšlí nad rozvodem a snaží se přesměrovat společné finance kamsi pod svá křídla.

Chyby, chyby a chyby
Vidí je na vás všude. A to je jen proto, že potřebuje často jen záminku k tomu, aby třesol dveřmi a odešel ven. K tomu, aby mohl odejít s menšími výčitkami svědomí, než od ženy, která mu s láskou připravila večeři. Jednoduše všude hledá zádrapky na to, aby sám sebe přesvědčil, že nechce být zrovna s vámi, ale s někým, kdo ho čeká s otevřeným náručím

Sex mnoho neprozradí
Věci se mění a rovněž chování mužů. Kdysi se tvrdilo, že muž s milenkou ztratí zájem o sex se ženou. Pravda je však taková, že na sexuálním životě, tedy jeho intenzitě se nemusí naprosto nic změnit. Akorát můžete z ničeho nic začít trpět vaginálními problémy. Nemusí jít přímo o pohlavně onemocnění, jen problémy, které jste dosud neměli. Ale nemusí být náhodné, pokud se spojí s jinými změnami jeho nálad a chování.

Víte, že každých 36 vteřin se někdo rozvede? Podívejte se na zajímavosti ze světa rozchodů a rozvodů.

- Reklama -zpravy
- Komerční sdělení -pr článek

Redakce doporučuje

Články autora