Do nového roku udělejte rázný krok! Toto je 9 kozaček, se kterými budete stát pevně na zemi

- Komerční sdělení -brilantní

Něžné, útlé, elegantní? Ano, i takové kozačky vypadají na ženských nohou půvabně. Ale aktuální trendy naznačují i ​​jiný přístup.

Už nějaký ten měsíc se možná na vás ze stránek časopisů či internetových portálů dívají také boty mnohem výraznější, dominantní, masivní, těžké a přitom… fakt stylové!

Trendy v zimní obuvi říkají jasnou řečí – ženská obuv se v aktuální sezóně opět odklonila více od elegantních a subtilně působících bot, aby se žezla mohla chopit masivní siluety, výrazné platformy, šněrování či přezky a především vroubkované „traktorkové“ podrážky.

Kabáty z umělé kožešiny jako TOP hit závěru roku: Máme 11 tipů i foto známých žen
Pár dní po Vánocích startuje období, kdy se většina značek pouští do výprodejů aktuálních kolekcí podzim a zima 2021/2022 – i proto je nyní nejsprávnější čas, abyste navštívili kamennou prodejnu nebo oblíbený online šop s obuví a pořídili si vysněný model.

Zda se mezi nimi nacházejí zmíněné „baganče“ nebo kozačky na platformové podrážce, už musíte vědět vy sama. Jedno vám však povíme my – s podobným modelem obuvi vykročíte do nového roku rázným krokem. A to se přece počítá…

- Reklama -zpravy
- Komerční sdělení -pr článek

Redakce doporučuje

Články autora