Pátek, 23 února, 2024
Home Rady a Návody Užijte si opalování a sluneční paprsky s vědomím, že je o vaši pokožku dokonale postaráno

Užijte si opalování a sluneční paprsky s vědomím, že je o vaši pokožku dokonale postaráno

by No name
3 comments

Už jste slyšeli o české prémiové kosmetice a doplňcích stravy, které můžete koupit pod značkou BODYBE? Díky ní budete mít blíže ke kráse i pevnému zdraví. A právě tato kvalitní česká značka přináší na náš trh i opalovací kosmetiku.

Dokonalé ochrana kůže díky opalovacímu máslu

Jedním z oblíbených produktů určených k ochraně pleti před UV zářením, je opalovací máslo SPF 25 s třpytivým efektem – Banán v čokoládě – 150 ml. Obsahuje zjemňující oleje a vitamín E, které společně chrání před vysušováním a stárnutím pokožky. Arganový olej zajistí hloubkovou hydrataci a výživu pro pokožku, ale také odstraňuje příznaky stárnutí pleti. Kokosový olej odstraňuje bakterie, hydratuje, vyživuje, zmírňuje zánět.

K dlouhodobému zhnědnutí pokožky přispívá betakaroten. Díky třpytivému efektu bude působit vaše opálení dokonale. Opalovací máslo se velmi snadno roztírá, je extrémně voděodolné. Při kontaktu s vodou se na pokožce zacelí a vytvoří voděodolný film. Pochvalují si jej jak uživatelé, tak majitelé bazénů, kterým se na hladině vody ani na stěně bazénu nehromadí mastnota.

Opalovací olej ideální pro každodenní použití

K opalování můžete použít i opalovací oleje SPF 6 pro intenzivní opálení s třpytivým efektem BODYBE. Vybírat můžete ze čtyř různých typů. Kupříkladu opalovací olej SPF 6 pro intenzivní opálení s třpytivým efektem – Tahiti Meloun – 100 ml. Voní nádherně letně po vodním melounu, bude tak ve vás vyvolávat pocity pohody a teplého léta. Obsahuje mandlový, hroznový, olivový a kokosový olej, vitamin E a betakaroten. Vaši pokožku ochrání před vysušováním a stárnutím, a díky betakarotenu zajistí vaší pokožce dlouhodobé zhnědnutí.

Podívejte se na kompletní nabídku české opalovací kosmetiky BODYBE. S jejími účinky budete jistě spokojeni.


V horkých dnech či při opalování vás může postihnout úpal nebo úžeh. Co to znamená a jak tomu předcházet si přečtěte na panzdravi.cz


Další články autora

3 comments

Zanechat komentář

Lifestyle magazín Pro Ženu, vám poradí s módou, krásou a zdravím. Nechte se inspirovat příběhy impozantních žen a najít tipy na výlety, vaření a zábavu., Pak je magazín Pro Ženu ten pravý časopis pro vás!

@ od roku 2008 – vytváříme weby a publikujeme Komerční články