Miniklimatizace jako pohodlné řešení

- Komerční sdělení -brilantní

Hledáte nejlepší klimatizaci, která splní vaše potřeby? Možná nemůžete nainstalovat stacionární klimatizační systém, nebo potřebujete osobní střídavé řešení pro kancelář – v každém případě vám pěkný mini vzduchový chladič může přinést požadovanou úlevu od letních veder.

Výhody miniklimatizace

Hlavní výhodou miniklimatizace je její kompaktní tvar, který lze pohodlně umístit na malém prostoru v místnosti nebo kanceláři. Přenosná povaha tohoto zařízení zvyšuje jejich přítomnost. Cítíte ve svém obývacím pokoji dusno? Přepravte své zařízení k televizi či naopak na odpolední spánek do ložnice, podobně jako ventilátor.

Miniklimatizace používá k chlazení vzduchu chemickou chladicí látku zvanou chladivo. Konvertuje z páry na kapalnou formu a prochází vnitřními odpařovacími cívkami, čímž snižuje teplotu. Chladiče vzduchu mají jednodušší způsob chlazení vzduchu procházejícího vlhkými absorpčními podložkami. Neexistuje žádné riziko úniku chladiva a k udržení teploty potřebujete pouze vodu.

Přenosná klimatizace využívá kompresory k ochlazení místnosti, která vyžaduje obrovské množství elektřiny. Na druhou stranu miniklimatizace používají k tažení a chlazení vzduchu motory, což je mnohem energeticky účinnější způsob chlazení. Klimatizační jednotky lze použít kdekoli, protože cirkulují vnitřním vzduchem a chladí ho pomocí výkonných kondenzátorů. Ale při jejich používání možná budete potřebovat zvlhčovač vzduchu, protože vysušují vzduch. Naopak stojanový ventilátorse doporučuje používat pouze v oblastech s nízkou vlhkostí, protože také hydratují vzduch.

Z výše uvedených rozdílů máme jasnou představu, že miniklimatizace používají přímější a energeticky účinnější způsob chlazení než běžná klimatizace. Náklady na údržbu těchto snadno použitelných zařízení jsou také nižší než u klimatizačních jednotek. Jedinou nevýhodou chladičů je však to, že jsou efektivnější v suchých oblastech, zatímco klimatizační zařízení lze provozovat univerzálně.

- Reklama -zpravy
- Komerční sdělení -pr článek

Redakce doporučuje

Články autora