Udělejte radost dětem a věnujte jim koberce, díky nimž se budou hrát i samy

- Komerční sdělení -brilantní

Nedílnou součástí dětských pokojíků jsou koberce. Zvláště v době, kdy se děti hojně denně hrají na zemi, to bez nich ani nejde. Tedy jde, pokud máte doma podlahové vyhřívání. Ale i tak je podlaha nepříjemně tvrdá. Koberce jsou prostě s malými dětmi v domě žádaným artiklem.

Věděli jste ale, že kromě pestrobarevných koberců pro děti, které vypadají jako fotbalový míč, květina, hlava poníka nebo třeba na sobě „nesou“ postavičky milovaných hrdinů z pohádek, zpěváky… jsou i koberce, které jsou skvělou předlohou pro hraní si? Vždy připravené ke hře, stačí usednout a začít jezdit, skákat, stavět…

Jezdíme po koberci s traktůrky i auty

Kluci vám budou vděční, když dostanou dětský koberec farma. Na vopi.cz je k dostání v deseti variantách od rozměru 80 x 120 cm až po 200 x 200 cm nebo kulatý s průměrem 400 cm. Děti tak budou mít spoustu cest k ježdění, parkovat budou moct na statku, u ohrady koní, u louky s krávami, u domečku… čím větší plocha, tím víc možností.

Člověče, nezlob se – koberec

Dětský koberec Člověče, nezlob se vám umožní si zahrát klasickou stolní hru v nové podobě. Bavit se budou malé i větší děti. Rozměry koberce jsou 92 x 92 cm, součástí jsou i hrací pomůcky, tedy figurky, dřevěná kostka a pravidla.

Vybrat z mnoha koberců s předlohou pro zábavné hraní můžete na webových stránkách https://www.vopi.cz/detske-koberce-hraci-koberce-potisk/. Holčičkám by se mohl líbit koberec s jednoduchým názvem „Dům“, kde je zobrazen půdorys zařízeného domu včetně předzahrádky. Stačí vzít panenky nebo mini zvířátka a začít si hrát.

Vopi.cz nabízí nejen dětské koberce. Vybrat si můžete kvalitní koberce do ložnice, obýváku, na chodbu, nechybí běhouny, nášlapy na schody, také koberce do auta, gumové autokoberce, vany do kufru, potahy do auta… Nabídka je skutečně obrovská a cenově dostupná.

- Reklama -zpravy
- Komerční sdělení -pr článek

Redakce doporučuje

Články autora