Neděle, 25 února, 2024
Home Pro Ženy Největší egoisté mezi znameními? Nejen tvrdohlavý beran, jsou zde i další

Největší egoisté mezi znameními? Nejen tvrdohlavý beran, jsou zde i další

by No name
3 comments

V každém z nás je kus egoisty. Jistě, občas není špatné upřednostnit před zájmy jiných ty vlastní.

Je však důležité najít jistou míru, aby se z nás nestali egoisté, kteří jdou tvrdohlavě za svým navzdory všemu.

Zvláště tyto tři znamení zvěrokruhu jsou „obdarovány“ výraznými egoistickými sklony. Jste mezi nimi?

Znamení, která musí mít vždy poslední slovo! Jste mezi nimi?
Blíženci

Blíženci určitě patří mezi pořádná sobecká znamení zvěrokruhu. Jsou tak často zaneprázdněni sebou, že nemají čas zabývat se problémy svých přátel či blízkých. Přestože jejich sobectví není úmyslné, jejich sobecké činy často zraňují city druhých. Blíženci nestíhají ve svých nabitých programech či plnění vlastních snů myslet na ostatní a projevit jim alespoň trochu empatie. Blíženec sice dosahuje téměř všech svých cílů, postupně však přichází io své nejvěrnější spojence.

Beran

Toto znamení zvěrokruhu má pověst velmi silného a tvrdohlavého bojovníka. Ano, beran často podléhá dojmu, že svět se točí kolem něj víc než kolem ostatních. Pro svoji egocentrickou povahu to s ním kolegové ani přátelé nemají lehké. Beran vždy vyžaduje od svých blízkých velké oběti, protože tímto způsobem se ujišťuje v tom, že ho ostatní „berou“. Většinou v životě dostane, co chce, ale dříve či později touto svou dravostí a tvrdohlavostí potlačuje do pozadí své přátele a partnery. Obvykle se vzpamatuje až v momentě, kdy je už pozdě ao někoho blízkého pro svůj egoismus přišel.

Další články autora

3 comments

Zanechat komentář

Lifestyle magazín Pro Ženu, vám poradí s módou, krásou a zdravím. Nechte se inspirovat příběhy impozantních žen a najít tipy na výlety, vaření a zábavu., Pak je magazín Pro Ženu ten pravý časopis pro vás!

@ od roku 2008 – vytváříme weby a publikujeme Komerční články