Pátek, 23 února, 2024
Home Pro Ženy Nejromantičtější znamení zvěrokruhu. Zažijete s nimi to, co s nikým jiným

Nejromantičtější znamení zvěrokruhu. Zažijete s nimi to, co s nikým jiným

by No name
3 comments

Patříte k ženám, které chtějí zažít lásku jako z knihy? Něžnou, i pikantně zajímavou, ale především romantickou? V takovém případě nehledejte alfa samců zvěrokruhu, ale vyhlédněte si znamení, která patří k reprezentantům čisté a jemné romantiky. Kromě společných zálib při prvním rande zaměřte také na datum narození. Alespoň co se týče měsíce.

Ryby
Zbožňují chvíle, kdy mohou cítit skutečnou hloubku vztahu. Už jen proto se snaží vztahu předat všechno. Jedná se o znamení, které si vysní ​​svůj romantický svět a snaží se ho naplnit. Pokud milujete romantiku, tak znamení ryb ji pro vás nejen vysní, ale také připraví. Potom už obvykle stačí vzít pouze hozenou rukavici. Potěšíte ho dokonce tím, že romantickou hru budete hrát s ním.

Lev
Znamení, které je velkým milovníkem, vychutnávačem života i milostných aktivit. Ale jelikož touží svého partnera hýčkat i oslnit, výsledkem je, že pro něj žádná romantika není příliš. Je to mistr v pozvání na večeři, v namíchání zážitků, které končí rozjařenýma očima. Muž lev vás bude neustále hýčkat. Protože chce být vaším hrdinou. A pokud zjistí, že jste na romantické chvilky, stane se tím nejsladším milencem na světě.

Váhy
Bude dlouho uvažovat nad tím, jak vám udělá příjemné chvíle. Záleží mu na tom, aby se jeho partnerka cítila při něm opravdu unikátně. Nemá problém dělat překvapivá gesta, jako je rozsypání lupenů růží po posteli, na které vás pomiluje. Váhy jsou experti na romantická překvapení. Neváhají si je půjčit z knih a filmů, ale nikdy jen nekopírují, přidají i vlastní invenci a ingredienci lásky.

Rak
Znamení, které má-li mít sex, raději bude abstinovat. Pro něj nemá smysl živočišnost. Je vysazen na rodinu, krásu, něhu a romantiku. Proto i milování s ním znamená, že je opravdu něžné, romantické. Rak v oblasti lásky splní vše, co vám na očích vidí. Proto je určitě vhodným partnerem pro ženy, které sní o princi na bílém koni.

Další články autora

3 comments

Zanechat komentář

Lifestyle magazín Pro Ženu, vám poradí s módou, krásou a zdravím. Nechte se inspirovat příběhy impozantních žen a najít tipy na výlety, vaření a zábavu., Pak je magazín Pro Ženu ten pravý časopis pro vás!

@ od roku 2008 – vytváříme weby a publikujeme Komerční články