Neděle, 25 února, 2024
Home Rady a Návody Žádný vztah vám dlouho nevydrží? Možná děláte tyto závažné chyby

Žádný vztah vám dlouho nevydrží? Možná děláte tyto závažné chyby

by No name
3 comments

Nikdo není dokonalý a proto se nevyplatí ani ztrácet čas hledáním dokonalého vztahu. Avšak jsou ženy, které jakoby směřují od jednoho maléru lásky k druhému. Vztahy jim nevycházejí a vždy ztroskotají na zlomeném srdci. Možná si to ani neuvědomují, ale v jejich přístupu ke vztahu mohou používat vždy stejné a ne zrovna šťastné vzorce.

Nesprávná orientace
Nemluvíme o pohlaví. Vztahová koučka Jane Garapick, ke které se chodí řadit ženy, kterým pravá láska jakoby unikala mezi prsty, si všímá, že mnoho žen dělá stejnou chybu. Vybírají si k sobě nesprávného partnera. Hodnotově, myšlením, charakterem. Vždy je na zcela nevhodných partnerech pro život s nimi ovšem cosi magicky přitahuje, čemu neumějí odolat. Zkuste se dívat na svého partnera optikou dlouhodobého vztahu, nikoli krátkodobého okouzlení.

Muž vás má zachránit
Velmi špatná představa o skutečnosti. Jane Garapick tvrdí, že ženy, jejichž vztahy končí nešťastně, čekají od partnera víc, než jim jakýkoli dokáže dát. Očekávají, že je má zachránit, dolít jim sebevědomí, životní jistotu, prostě má být princ z pohádky. No tak skutečné vztahy nefungují. Nespoléhejte se na to, že partner vám nahradí pocit pozitivního vztahu, samé k sobě. Jane Garapick totiž říká, že do vztahu musíte vstupovat jako sebevědomá žena a neočekávat, že sebevědomí vám vybuduje partner.

Očekáváte konkrétní cíle
Vztah dvou lidí není příkladem z matematiky, kde se musíte dopracovat k jednomu správnému výsledku. Je to tanec kompromisů, rozhovorů, očekávání a společné cesty. Jane Garapick vidí problém mnoha kolapsů právě v tom, že ženy si partnera dosadí do své vysněné rovnice s domem, autem, dvěma dětmi. Jednoduše partnera vnímají jako prostředek ke svému cíli a tak to fungovat nemůže. Žádný muž nechce být jen jednou z proměnných v rovnici života jeho ženy.

Netrávíte čas správně
Jane Garapick upozorňuje na častou chybu, kterou dělá mnoho žen. Upřímují se příliš na budoucnost a proto jim uniká přítomnost. Snaží se neustále žít v představách co bude, ale uniká jim, že partner může být nespokojen s tím, co aktuálně je. No a to není nikdy dobrý základ vztahu, který může vytrvat.

Příliš velká uzavřenost
Muž by se měl jisté věci dovtípit, něco vyčítat z řeči těla i náznaků. Pokud ženy příliš přeženou svou hru na tajemnou, tak to značí problémy. Jane Garapick říká, že být záhadná je sexy na prvním rande. No pokud jste spolu pár měsíců a stále jen čekáte, jestli se partner dovtípí vše, na co myslíte, tak spíše ztratí nervy, než se trefí do správné cesty s vámi.

Další články autora

3 comments

Zanechat komentář

Lifestyle magazín Pro Ženu, vám poradí s módou, krásou a zdravím. Nechte se inspirovat příběhy impozantních žen a najít tipy na výlety, vaření a zábavu., Pak je magazín Pro Ženu ten pravý časopis pro vás!

@ od roku 2008 – vytváříme weby a publikujeme Komerční články