Lahodné osvěžení v horkých letních dnech: objevte ledové drinky pekařství PAUL

- Komerční sdělení -brilantní

Káva, čaj a ovocná limonáda patří mezi ty nápoje, které nestárnou. Pijeme je často a rádi po většinu roku, po příchodu horkých letních dnů však mnohdy dáváme přednost nápojům v plechovkách a chladícím boxům, protože čaj a káva zkrátka příliš neosvěží. Nebo ne? Nenechte se zmást! Francouzské pekařství PAUL přichází s letním osvěžujícím sortimentem. Nyní si můžete dopřát své oblíbené nápoje v podobě ledového drinku, tedy pro léto jako stvořené!

Káva je nedílnou součást naší kultury již od sedmnáctého století a patří mezi celosvětově nejpopulárnější nápoje vůbec. Díky přítomnosti kofeinu dovede povzbudit a dodá energii, proto ji hojně pijeme zejména ráno. A ani v chlazené podobě neztrácí nic ze svého kouzla! Přesvědčit se o tom můžete na všech pobočkách pekařství PAUL, kde ochutnáte hned několik druhů lahodné ledové kávy! Sladké latté je sázkou na jistotu za každého počasí a původem italské druhy cappuccino a espresso jsou dnes již samozřejmostí v každém kávovém menu, ale např. na flat white, kombinující vlastnosti cappuccina a latté, v chlazené formě jen tak někde nenarazíte.

Pokud nepatříte mezi fanoušky kávy a máte raději čaje, přijdete si v nové nabídce rovněž na své; jasmínový čaj je dnes nápojovou specialitou nejen na Dálném východě, kde se zrodil, a své charakteristické aroma si perfektně zachovává i v létu přizpůsobené studené variantě.

A pátráte-li po něčem svěžím a odlehčeném, má pro Vás pekařství PAUL zákazníky velmi oblíbenou rakytníkovou limonádu, jejíž kombinace čerstvého ovoce a ledu suverénně zatočí se všemi pocity nesnesitelného horka i vyprahlosti. Mimo to je rakytník velmi bohatý na vitamíny a prospěšný, takže si můžete dát poctivou letní limonádu bez výčitek svědomí.

Ledové drinky koupíte nyní na všech prodejnách pekařství PAUL. Navštivte některou z nich a dopřejte si svěží chuť léta!

- Reklama -zpravy
- Komerční sdělení -pr článek

Redakce doporučuje

Články autora