Neděle, 25 února, 2024
Home Rady a Návody Dubový nábytek je skvělým řešením pro moderní i venkovské typy bydlení

Dubový nábytek je skvělým řešením pro moderní i venkovské typy bydlení

by No name
3 comments

Mnozí z nás se čím dál více ubírají směrem k přírodním materiálům. Používáme je při volbě oblečení, bytového textilu, také ale při nákupu drogistického zboží, hraček a podobně. Nábytek ze dřeva jakoby interiéru vdechoval příjemnější ovzduší a vnášel pozitivní energii. A právě nábytek z masivu můžete koupit na webových stránkách nabytek-v-kostce.cz.

Jednoduchá, nadčasová a krásná dubová kolekce Porto

K velmi kvalitnímu dřevu patří bezesporu dubové dřevo. Dubový masiv je bytelný, pevný, stabilní, těžší, proto dubový nábytek vyniká svou kvalitou a odolností. Když je dřevo kvalitně zpracováno a je zdravé, bude vám dubový nábytek sloužit mnoho desítek let, ne-li staletí. Vzpomeňte ostatně sami, jak krásně vypadaly dubové postele nebo stůl u prababičky doma. Není potřeba jej nijak barevně upravovat, a přesto je na pohled velmi hezký a žádaný.

Pokud chcete umístit dubový nábytek do obývacího pokoje, ale také třeba do prostorné chodby, vstupní haly nebo jídelny, mohla by se vám líbit dubová komoda PORTO 49. Je vyrobena z masivního dubového dřeva, má 4 zásuvky a po stranách 2 skříňky s policemi uvnitř. Nechybí jednoduché elegantní úchyty, které podtrhují celkový nadčasový design tohoto kusu nábytku. Aktuálně je komoda k dostání za akční cenu.

V několika rozměrech můžete koupit i dubový jídelní stůl PORTO z prvotřídního masivního dubového dřeva, jež je ideální do moderních i klasických jídelen. Zvolit můžete i nižší konferenční stolky z masivního dubu nebo třeba jednoduchou praktickou dubovou polici na zeď.

Máte rádi pálený dubový nábytek?

Velmi zajímavá je dubová kolekce Atlanta, která vám přináší nábytek z dubového dřeva v přírodní nebo pálené úpravě. Nábytek má oblé hrany, nemá úchytky, je velmi elegantní a zajímavý.

Více informací najdete na nabytek-v-kostce.cz.

Další články autora

3 comments

Zanechat komentář

Lifestyle magazín Pro Ženu, vám poradí s módou, krásou a zdravím. Nechte se inspirovat příběhy impozantních žen a najít tipy na výlety, vaření a zábavu., Pak je magazín Pro Ženu ten pravý časopis pro vás!

@ od roku 2008 – vytváříme weby a publikujeme Komerční články