Neděle, 25 února, 2024
Home Rady a Návody Advent po francouzsku s novinkami pekařství PAUL

Advent po francouzsku s novinkami pekařství PAUL

by admin
0 Komentář

Přichází advent, období, kdy se všichni těšíme na Vánoce. Oslaďte si čekání s lahůdkami francouzského pekařství PAUL! Dáte přednost párty chlebu se sýrem a lanýžovým olejem, vánočce, nebo éclairkám? Na nové nabídce si pochutná celá rodina i všichni přátelé.

Pekařství PAUL letos slaví patnáct let v České republice. Na prosinec si připravilo sladké i slané dobroty, které se báječně hodí na oslavu. Krásně se budou vyjímat nejen na silvestrovské sváteční tabuli.

Ochutnejte třeba teplý párty chléb s ementálem a lanýžovým olejem uvnitř. Tuto lahůdku si doma krátce dopečete, díky čemuž se sýr rozteče a luxusní lanýžový olej provoní celou domácnost. Chléb je navíc dokonale stvořen pro společnou večeři. Na povrchu je jemně nařezaný, takže si každý u stolu snadno odloupne svůj kousek.

Pokud nedáte dopustit na klasiku, dopřejte si delikátní vánočku, mistrně upečenou podle originální francouzské receptury. Jedna z nejpopulárnějších vánočních lahůdek je každoročně jedničkou mezi pečivem, a to nejen díky své tradici. Svou vynikající chutí strčí do kapsy leckterou sladkost, a když ji zkombinujete s kakaem či teplým ovocným čajem, vykouzlí vám krásnou zimní atmosféru.

Příprava poctivé vánočky zabere přes tři hodiny a je poměrně náročná. Aby se k vám vánočky dostaly vždy čerstvé, pekařství PAUL je peče každý den, stejně jako své ostatní produkty. To ale nutně znamená, že jejich počet je poměrně omezený. Maximum se pohybuje okolo 900 vánoček za den. Pokud si tedy chcete být jistí, že na sváteční tabuli nebude tato mistrně připravená tradiční pochoutka chybět, je dobré si ji předobjednat – buď přes internet, či na jakékoliv konkrétní pobočce.

Éclair neboli záblesk

Chcete-li se před Vánoci potěšit něčím nevšedním a exkluzivním, překvapte je proslulým francouzským dezertem: lahodný éclairkami! Tento dezert si získal srdce široké veřejnosti již v roce 1910, kdy se podával na oslavu cyklistického závodu Paříž – Brest – Paříž. Tam se také zrodil jeho název: éclair, neboli česky „záblesk“. Ze stolů totiž vždy, když se objeví, zmizí rychlostí blesku – tak lidem chutná.

Na zapití vánočních dobrot se výborně hodí osvěžující mandarinková voda s badyánem a vanilkou, která je esencí adventní nálady. Vůně šťavnatých mandarinek, sladké vanilky a orientálního badyánu totiž k svátkům neodmyslitelně patří.

Dopřejte sobě a svým blízkým to nejlepší! Navštivte francouzské pekařství PAUL a ochutnejte některou z adventních dobrot. Více informací a eshop najdete na www.paul-cz.com.

Další články autora

Zanechat komentář

Lifestyle magazín Pro Ženu, vám poradí s módou, krásou a zdravím. Nechte se inspirovat příběhy impozantních žen a najít tipy na výlety, vaření a zábavu., Pak je magazín Pro Ženu ten pravý časopis pro vás!

@ od roku 2008 – vytváříme weby a publikujeme Komerční články