YUZU Tea – podpoří vaše zdraví, usnadní dodržení pitného režimu a využijete jej i v kuchyni

- Komerční sdělení -brilantní

Většina z nás se po většinu roku snaží stravovat tak, abychom neškodili svému zdraví, naopak jsme mu prospívali. Se zdravím je úzce spjat i kvalitní pitný režim. Spojit příjemné s užitečným vám pomůže chuťově vynikající YUZU Tea, jež vás v létě osvěží, v zimě zahřeje a používat jej můžete i při vaření a pečení.

Poznejte YUZU Tea blíže

YUZU Tea je tradiční korejský nápoj, který se vyrábí z čerstvých citrusů YUZU a medu. Má vysoký obsah vitaminu C a antioxidantů. Převedeno na čísla je v něm 45 % čerstvých plodů YUZU, 5 % medu, 395 mg vitaminu C na 100 g, což znamená, že 1 polévková lžíce YUZU Tea znamená 173 % denní doporučené dávky vitaminu C a velkou porci antioxidantů.

Citrusy YUZU mají 3x vyšší obsah vitaminu C než běžné citrony. Vysoký obsah vitaminu C a antioxidantů pomáhá zvyšovat buněčnou imunitu a snižovat oxidační stres.

YUZU Tea je bez kofeinu, bez lepku, bez laktózy, bez barviv a spolehnout se můžete i na GMO free.

Supercitrus YUZU obsahuje i minerální látky hořčík, železo, zinek a vápník.

Na co můžete YUZU Tea použít?

Využití YUZU Tea je rozmanité. Připravit s jeho pomocí můžete osvěžující studený nápoj, který vás v létě osvěží. Chutná jako kombinace grepu, mandarinky a citronu v jednom. Takže vám bude připadat pikantní a příjemně kysele-hořko-sladce. V létě vás tato chuť osvěží, ale v zimě v kombinaci s horkou vodou báječně prohřeje. I vůně je krásná exotická.

Polejete si s ním lívance, palačinky, potřete toasty, přidejte jej do bílého jogurtu nebo ovesné kaše. Což takhle cheesecake s YUZU polevou?

Koupit YUZU Tea můžete na yuzuyuzu.cz. Najdete zde i novinku zdravý YUZU Tea 2 000 g za akční cenu nebo krásné boxy pro dobrou náladu či zdraví s YUZU Tea. Novinkou je také esenciální olej 100 % YUZU 10 ml. Vyzkoušejte jej, dostaňte se do pohody, posilte své zdraví a mnohé jiné.

- Reklama -zpravy
- Komerční sdělení -pr článek

Redakce doporučuje

Články autora