Vybavte dětský pokoj kvalitním nábytkem z masivu

- Komerční sdělení -brilantní

S příchodem přibližně třetího roku života je na čase pomalu, ale jistě připravovat dětský pokojíček pro dítko, které doposud spává s námi v posteli. Bude potřeba vybrat nejen postel a kvalitní matraci, ale také různé úložné prostory, které nabídnou domov panenkám, autíčkům a dalším hračkám, které v dětském pokojíčku za žádných okolností nesmí chybět. Prohlédněte si nabídku v internetovém obchodě Nábytek v Kostce, v jehož portfoliu naleznete vše, co je do dětského pokoje potřeba.

Pokojíček pro nejmenší

Pokud vybíráte nábytek do pokoje pro dítko, které chodí do školky, pravděpodobně se vám bude hodit spíše postel s postranními zábranami, aby nevypadlo na tvrdou zem a v průběhu noci si neublížilo. Postel HUBERT je vyrobena z pevného smrkového dřeva, které je spojeno kvalitními mosaznými šrouby a dřevěnými kolíky, ošetřena bezbarvým lakem, díky kterému se bude nejen krásně lesknout, ale také jím bude prodloužena životnost postele.

Vzhledem k tomu, že se jedná o postel pro děti, potěší vás zaoblené hrany, které předchází nebezpečným úrazům, které mohou vzniknout při dětském hraní. Pod postelí se navíc nacházejí 2 úložné šuplíky, kam si dítko může uložit své oblíbené hračky, ke kterým se vždy a snadno dostane.

To však na všechny hračky jistě stačit nebude. Naštěstí v internetovém obchodě najdete také různé dětské police a knihovny, komody, kam kromě hraček uložíte také oblečení a v neposlední řadě úložné truhly na hračky, které jsou na „rychloúklid“ hraček co možná nejlepší.

Nakonec můžete pokoj vybavit dětským stolkem a židličkami, kde si budou moci děti kreslit nebo tvořit. Jakmile se stanou školou povinné, snadno tento malý stolek vyměníte za masivní psací stůl, u kterého dojde na psaní domácích úloh.

Vybírejte vše potřebné na Nábytek v Kostce. Se správnou péčí vám nábytek z masivu vydrží nejen pro jedno dítko. A co je ta správná péče? Rovněž u nábytku z masivu nezapomínejte odstraňovat prach a alespoň jednou ročně jej natřete olejem nebo voskem, který je pro péči o masivní nábytek určen.

- Reklama -zpravy
- Komerční sdělení -pr článek

Redakce doporučuje

Články autora