Neděle, 25 února, 2024
Home Rady a Návody Horská kola patří k nejoblíbenějším. Kde se vám na nich bude skvěle jezdit?

Horská kola patří k nejoblíbenějším. Kde se vám na nich bude skvěle jezdit?

by admin
0 Komentář

Nová sezona je tady a drtivá většina z nás již oprášila kola a stihla se projet. Bohužel, spousta z nás také zjistila, že kolo, které nám ještě v loni „jakš, takš“ sloužilo, dostalo v zimě pár ran a jízda na něm je nepohodlná, potřebujeme nové náhradní díly, jenže my opětovnou investici do něj už nechceme… Je načase vybrat kolo nové? Pak se podívejte na levná a kvalitní kola do e-shopu Bikero.cz.

Horská kola pro potěšení dospělých i náctiletých

Hledáte-li spolehlivou univerzální volbu, která potěší každého cyklistu, zaměřte se na horská kola. Hodí se pro ty, kteří nevyužívají jen cyklostezky a silnice, ale i nezpevněný terén, dlouhou louku nebo projížďku členitým lesem. Díky tomu, že je nabídka velká, na své si přijdou jak ti, kteří jezdí jen občas, tak profesionální cyklisté, jež potřebují kolo pro závodění či náročné jízdy v horském terénu.

Při jízdě oceníte jejich širší plášť, dostatečně velký rozsah převodů, rám robustnější povahy i to, že se kolo celkově výborně ovládá a zajistí výbornou stabilitu i na nerovném povrchu.

Volit můžete horská kola 29“, 27,5“ nebo 26“, v nabídce jsou i dámská horská kola nebo celoodpružená kola. Příkladem, který vám přinese spokojenost, může být některé z horských kol značky FOCUS. Právě teď koupíte s výraznou slevou horské kolo FOCUS WHISTLER 3,6 29“ Blue Green 2023. Je osazeno přehazovačkou a hydraulickými brzdami Shimano a 100 mm vidlicí SR Suntour, je tak skvělé i do náročnějšího terénu. 

Vše pro milovníky cyklistiky

Pokud potřebujete koupit náhradní díly na kolo, i ty tady najdete. Např. pedály na kolo Crankbrothers, blikačky, odrazky, sedla, sedlovky, brašny a mnohé jiné.

Ostatně podívejte se sami na webové stránky Bikero.cz a přesvědčte se o bohaté nabídce. Budete nadšeni jak z cen, tak z rad, které najdete na webu, nebo si nechte poradit online prodejcem. 

Další články autora

Zanechat komentář

Lifestyle magazín Pro Ženu, vám poradí s módou, krásou a zdravím. Nechte se inspirovat příběhy impozantních žen a najít tipy na výlety, vaření a zábavu., Pak je magazín Pro Ženu ten pravý časopis pro vás!

@ od roku 2008 – vytváříme weby a publikujeme Komerční články