Neděle, 25 února, 2024
Home Rady a Návody Víte, kde absolvovat „Kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách“?

Víte, kde absolvovat „Kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách“?

by admin
3 comments

Spousta z nás se musí kvůli své práci poměrně často dovzdělávat. Samozřejmostí je pak každodenní nenásilná a naprosto nenápadné seznamování se s maličkostmi, které se v průběhu let mění, aniž bychom si toho všimli. Pokud ale z pracovního procesu „vypadneme“ na pár let, znalosti a zkušenosti nám rázem chybí.

Ti, kteří se věnují práci zaměřenou na sociální služby, mohou absolvovat kurzy, které jsou určeny speciálně pro ně. Tak, jako se můžeme setkávat s kurzy pro řidiče, učitele, zdravotní personál, i pracovníci v sociálních službách mají „to“ své. Nabízí je např. společnost SEDUCA-CZE s.r.o., jejíž kontakty najdete na webových stránkách https://www.seduca.cz/kontakt.

Kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách

Pokud máte obavu, že byste mohli mít problém dostat se na místo konání kurzu, buďte bez obav. Kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách probíhá ve 30 městech po celé České republice a mimo to online i 4x za měsíc.

Když si zvolíte kurz od SEDUCA-CZE s.r.o., absolvujte kurz akreditovaný MPSV, za příznivou cenu, s možností rozložení kurzovného na splátky. Postará se o vás kvalitní tým lektorů, kteří zodpovědí všechny vaše případné dotazy.

Aktuálně probíhá nejdříve online kvalifikační kurz od 14. 10. 2022 nebo od 21. 10. 2022.

Na kolik vás kurz vyjde?

Pokud se rozhodnete pro Kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách Praha nebo v jiném městě, cena je 7 300 Kč za 1 účastníka. V některých případech lze kurz uhradit přes úřad práce. Obsah rekvalifikačního kurzu splňuje požadavky na odbornou způsobilost k výkonu povolání pracovníka v sociálních službách dle zákona č. 108/2006 Sb., sociální zákon.

Podívejte se na bližší informace na webových stránkách seduca.cz. Pokud kurz potřebujete absolvovat, je vám nadosah, ať už jste odkudkoli.

Další články autora

3 comments

Zanechat komentář

Lifestyle magazín Pro Ženu, vám poradí s módou, krásou a zdravím. Nechte se inspirovat příběhy impozantních žen a najít tipy na výlety, vaření a zábavu., Pak je magazín Pro Ženu ten pravý časopis pro vás!

@ od roku 2008 – vytváříme weby a publikujeme Komerční články