Neděle, 25 února, 2024
Home Pro Ženy Udělejte si radost a nechte o sebe pečovat v kadeřnictví i kosmetickém salonu

Udělejte si radost a nechte o sebe pečovat v kadeřnictví i kosmetickém salonu

by admin
0 Komentář

Láká vás již dlouhou dobu změna vizáže, ale nemáte stále tu správnou kuráž ji podstoupit? Anebo víte, že máte domácím barvením poškozené vlasy a chcete jim dopřát kvalitní péče? Možná máte potíže s pletí, rádi byste si nechali poradit se správnou péčí, užili si hodinový relax na křesle v salonu, kde o vás bude náramně postaráno. To vše a mnohé jiné na vás čeká v Salonu Melidora v Praze.

Vlasy jako základ vašeho krásného vzhledu

Možná si to neuvědomujete, ale vlasy se řadí k tomu, čeho si na lidech nejdříve všímáme. Když má žena nádherné, zdravé, husté a lesklé vlasy, nemusí být ani nalíčená a přesto zaujme. Ne nadarmo se říká, že vlasy jsou korunou krásy.

Vám je k dispozici kvalitní dámské kadeřnictví Salonu Melidora, kde se o vás postarají ruce profesionálů v kombinaci s kvalitními přípravky na vlasy. Nabídka služeb je bohatá, poptávat můžete balayage, airtouch a jiné zesvětlování nejen s Olaplexem, vyživující a vysoce účinné kúry pro poškozené vlasy atd. Najdete zde tradiční značky jako Schwarzkopf Professional, ale i prémiovou vlasovou kosmetiku a barvicí systém Natulique, což potěší ty, kteří rádi přírodní a veganskou péči o vlasy. Rádi vám zde pomohou i v případě, že vás trápí vypadávání vlasů, seborea.

Kosmetický salon nejen pro ženy

Objednávky přijímá i zdejší kosmetický salon. Můžete si nechat nabarvit obočí, absolvovat čištění ultrazvukovou špachtlí, masáž proti vráskám a carboxyterapii či další služby, které vám zajistí certifikované kosmetičky. Poradí vám s akné, citlivou pletí, pletí trpící kuperózou i se sklony k předčasnému stárnutí atd.

Nechybí zde ani moderní přístrojová kosmetika, která je stále žádanější při potížích s pletí i při podpoře regenerace pleti, tvorby kolagenu…

Salon Melidora Praha vám nabízí i masáže, manikúru, pedikúru, depilace, jednoduše vše pro vaši krásu i zdraví, potěchu ducha, pozvednutí sebevědomí.

Objednat se můžete vy sami, nebo někomu věnujte dárkový poukaz a pošlete ho na úžasnou relaxaci a zkrášlení. Spokojenost je předem zaručeně.

Další články autora

Zanechat komentář

Lifestyle magazín Pro Ženu, vám poradí s módou, krásou a zdravím. Nechte se inspirovat příběhy impozantních žen a najít tipy na výlety, vaření a zábavu., Pak je magazín Pro Ženu ten pravý časopis pro vás!

@ od roku 2008 – vytváříme weby a publikujeme Komerční články