Neděle, 25 února, 2024
Home Pro Ženy Toužíte po dokonalé foukané? Přečtěte si, jak na to!

Toužíte po dokonalé foukané? Přečtěte si, jak na to!

by No name
3 comments

Vlasy jsou korunou krásy, to ví každá žena. Pokud jste jednou z těch, která si dává na vlasech obzvláště záležet a holduje jejich různým úpravám v cestě za objemem, představujeme vám dokonalý Ionizační fén, z něhož se vám pozvednou všechny vlasy na hlavě! Jeho princip vysoušení je založen na iontové technologii proudění vzduchu, která napomáhá ke zvýšení zadržování vlhkosti a ochrání vaše vlasy před dlouhodobým poškozením.

Vlastnosti Ionizačního fénu a jeho benefity

Nebudeme vám složitě vysvětlovat rozkládání kladně a záporně nabitých iontů, na základě kterých technologie Ionizačního fénu funguje. Mnohem snazší pro pochopení bude, když budete vědět, že používáním tohoto fénu docílíte rychlého vysoušení vlasů při nízké teplotě, díky čemuž je maximálně chráněn vlasový folikul. Vlasy budou po rovnoměrném vysušení dokonale lesklé bez krepatění.

Díky chladnému vzduchu se při vysoušení husté kštice nebudete muset obávat přehřátého fénu, navíc vás při jeho používání ani nebude bolet ruka. Nejen že budou vlasy suché do by dup, tento fén je také velmi lehký a napomáhá ke snadné manipulaci.

Jak na vytouženou foukanou

Přesuneme se k samotnému použití fénu, pomocí kterého dosáhnete oné vytoužené foukané. Jako první je samozřejmě nutné vlasy pečlivě umýt, hydratovat a jemně vysušit tak, aby nebyly mokré, ale vlhké. Sušení vlhkých vlasů je totiž mnohem šetrnější, než pokud je začnete fénovat úplně mokré. Do vlasů aplikujte stylingový produkt a začněte vysoušet. Jakmile budou vlasy téměř suché, vezměte pomocníka – kulatý kartáč. Vlasy na něj po pramíncích natáčejte a potahujte jím vzhůru od hlavy od kořínků ke konečkům. Nakonec vlasy profoukejte studeným vzduchem a počkejte, než zcela vychladnou.

Tento Ionizační fén je možné použít také pro vysoušení vlnitých a kudrnatých vlasů.

Objednávejte na freylish.cz fén a také další produkty na vlasy s pokrokovou technologií, s jejich pomocí na hlavě vykouzlíte zázraky.

Další články autora

3 comments

Zanechat komentář

Lifestyle magazín Pro Ženu, vám poradí s módou, krásou a zdravím. Nechte se inspirovat příběhy impozantních žen a najít tipy na výlety, vaření a zábavu., Pak je magazín Pro Ženu ten pravý časopis pro vás!

@ od roku 2008 – vytváříme weby a publikujeme Komerční články