Strojové čištění podlah a koberců profesionály

- Komerční sdělení -brilantní

Přestože má ruční práce v mnoha ohledech své nesporné výhody a nikdy nebude plně nahrazena žádnou technologií, existují v praxi oblasti, kde jsou stroje velmi užitečné a mohou práci odvést rychleji, lépe a efektivněji. A SERVIS LIPKA nabízí zájemcům strojní čištění koberců Brno a podlah špičkovými technologiemi vhodnými pro všechny typy koberců a podlah. 

Strojní čištění podlah 

Při strojním čištění podlah je velmi důležité používat kvalitní chemii, která je šetrná k ošetřovanému materiálu. SERVIS LIPKA proto používá alkalickou chemii pro hloubkové čištění podlah. Kyselá chemie se používá pouze ve zvláštních případech, například při čištění po stavebních a rekonstrukčních činnostech. Strojní čištění podlah Praha je vhodné a používá se na klasickou dlažbu, linolea, marmolea, plovoucí podlahy, betonové a lité podlahy i kameninové podlahy. 

Profesionální čištění koberců 

A SERVIS LIPKA poskytuje také profesionální služby čištění koberců Brno ve firmách, logistických, obchodních a nákupních centrech, kulturních a zdravotnických zařízeních, obchodech, společnostech a domácnostech. Společnost má své kamenné pobočky v Praze a Brně, ale její služby využívají i spokojení klienti na Slovensku, v Německu a Rakousku. 

Strojní čištění koberců je účinný způsob čištění kobercových ploch s vysokou účinností. A SERVIS LIPKA zároveň používá vysoce kvalitní čisticí prostředky, které odstraňují nečistoty hluboko do vláken. 

Výše uvedené a další úklidové a čisticí služby si můžete objednat na webových stránkách společnosti, kde s vámi zkušení odborníci vše rádi zkonzultují. Pokud jste se rozhodli pracovat na vlastní pěst a potřebujete speciální pracovní oděv, obuv nebo pracovní rukavice, veškeré potřebné vybavení najdete na e-shopu Monterkovo.cz

Foto: elements.envato.com

- Reklama -zpravy
- Komerční sdělení -pr článek

Redakce doporučuje

Články autora