Šicí stroj i řezací plotr – do kreativní domácnosti patří oba

- Komerční sdělení -brilantní

Moderní doba přeje všem kreativním duším. Existuje tolik zálib, kterým se v dnešní době díky dostupnosti návodů na tvoření i kreativním pomůckám můžeme věnovat, že si skutečně je z čeho vybírat. Jenomže co když vás již omrzí krasopsaní, malování podle čísel či jiné podobné techniky? Nebo si svými ne příliš užitečnými výtvory zaneřádíte byt? Naučte se takové kreativní techniky, díky kterým si třeba konečně vylepšíte své bydlení či si něco ušijete na sebe. Začněte tím, že si pořídíte kvalitní šicí stroj.

Tvořit nás baví

Tvoření nás zbavuje stresu. Je skvělou změnou ve srovnání s rutinou, kterou zažíváme kvůli každodenním pracovním povinnostem či v rámci péče o rodinu. Umožňuje nám realizovat se, být na sebe hrdými, že něco dovedeme, vidíme pokroky, které děláme, a současně se odreagujeme. Kreativní tvoření pomáhá našemu mozku zcela přepnout. I v nejvypjatějších chvilkách se můžeme těšit, že třeba po práci opět sedneme k šicímu stroji a konečně si došijeme nové šaty, na které rozhodně nenarazíme u výlohy v obchodním centru.

Právě šití je velice užitečnou kreativní činností

Můžeme sice dělat skládačky z papíru, či si skládat puzzle, ale kam s tím vším? Mnohá hobby jsou navíc spojena s velkou počáteční investicí a věnovat svá díla tak ani nechceme. U šití je to jiné. Koupit kvalitní šicí stroj sice něco stojí, současně nám však pak znalost šití ušetří hodně peněz i starostí. Už nebudeme muset shánět někoho, kdo dceři zkrátí nové kalhoty, ani si nechávat draze šít nové závěsy. To vše zvládne i naprostý začátečník.

Chcete dostat ze šití více? Pořiďte si speciální šicí stroje

Běžný šicí stroj umí mnohé. Ušijete si bytový textil, oblečení, hračky pro děti, vyspravíte, cokoliv potřebuje. Jestliže však chce jít ještě dále, můžete sáhnout i po těch speciálních. Pokud budete chtít šít jako profíci a z pružných materiálů, hodí se vám overlock. S ním bude pro vás hračkou šít z moderní teplákoviny i třeba z plavkoviny.

Dalším skvělým kreativním nástrojem je vyšívací stroj. Díky němu dokážete dostat vaše šití na vyšší level. Dokonce nemusíte vůbec šít. Vezměte své starší džíny a předělejte je. Přišijte ozdobné záplaty a vyšijte atraktivní výšivku. Vyšívací stroj vám nabídne neuvěřitelné možnosti. Vyšívat můžete na plochu, obšijete ozdobně okraje, vyšijete dětským hračkám krásné a bezpečné oči a nosánky… Možností je prostě obrovské množství. Vyšívací stoje jsou navíc velice chytrá zařízení, která umí vyšívat automaticky. Stačí si vybrat z databáze líbivou výšivku a stroj si již poradí v podstatě sám.

Řezací plotr již dávno nepatří jenom do profi grafických studií

Napadlo vás pořídit si domů řezací plotr? Pokud rádi tvoříte třeba z papíru, milujete vyrábět originální přáníčka, či jste propadli scrapbookingu, rozhodně se vám bude toto zařízení hodit. Řezací plotr Brother po vás nebude chtít vzdělání grafika. Jde o hobby zařízení nabízející však profi možnosti. Nadchnete se vy i vaše děti. Jeho možnosti jsou obrovské. Umí řezat různé materiály, včetně kartonové lepenky. Vaše kreativní dílka, která si takto vyrobíte, získají okamžitě profi vzhled. Snadno si vyrobíte papírové loutky, které vydrží, nebo různé kartonové komponenty pro hry. Můžete dokonce plotr využívat pro přivýdělek a na přání vyrábět originální PF či svatební oznámení.

Kreativní pomocníci Brother

Brother je značkou, jež je doslova synonymem pro kvalitní šicí stroje. Nabízí standardní šicí stroje, overlocky, coverlocky i vyšívací stroje. V sortimentu firmy nechybí ani další pomůcka pro kreativní tvoření, kterou je řezací plotr. Firma zajišťuje nejen prodej, ale se zařízeními získáváte i kvalitní záruční a pozáruční servis.

- Reklama -zpravy
- Komerční sdělení -pr článek

Redakce doporučuje

Články autora