Sklo před krbem doplňuje vzhled interiéru

- Komerční sdělení -brilantní

Krb nebo krbová kamna nejčastěji využíváme kvůli teplu a také atmosféře, kterou umí vytvořit. Pohled do plamenů otevřeného ohně nás uklidňuje a často si tak krb zapálíme nikoli proto, že potřebujeme zahřát, ale pro příjemnou atmosféru. Abychom si ji mohli vychutnat naprosto v klidu, je nutné myslet také na bezpečnost.

Bezpečné přikládání

Pokud doma krb máme, provází často i rodinná setkání, posezení s přáteli nebo jednoduše naše chvilky, kdy chceme odpočívat u oblíbené knihy nebo šálku kávy. Abychom si tyto momenty mohli užít, musíme se o krb také starat čistit ho a řešit i přikládání. Příprava dřeva pro některé majitele krbů patří mezi další typy relaxu, na který se těší, ale je samozřejmě možné použít například i dřevěné brikety, které usnadní topení v krbu a jsou téměř bez práce. Myslet musíme také na bezpečnost, protože při přikládání může vypadnout žhavý popel nebo třeba vyskočit jiskra na podlahu, čímž dojde k jejímu poškození. Před krbem je tak vhodné mít podlahu chráněnou. Dříve se využívaly zbytky lina nebo dlaždic, případně kus plechu, což bylo sice účinné řešení, ale nevypadalo v interiéru dobře. Moderním a efektním řešením je sklo pod krb nebo kamna, které ozvláštní každý interiér bez ohledu na jeho styl.

Skvěle vypadá

Výhodou skla před krbem je také jeho snadná údržba, zpravidla ho stačí utřít hadříkem. Bezpečnostní kalené sklo je žáruvzdorné a jiskry, žhavý popel ani případné vypadnuté kousky dřeva na něm nezanechají žádné stopy. Sklo pod kamna nebo krb je jedinečné a elegantní řešení, jak ochránit podlahu a zároveň přidat do interiéru designový prvek.

https://www.youtube.com/watch?v=wVUv3UHgPXs&t=1s

Vybírat můžeme z mnoha tvarů a tlouštěk skel, abychom našli to, které perfektně sedne právě pod náš krb. Pak už nic nebrání tomu, abychom si užili odpočinek při uvolňujícím praskání ohně.

- Reklama -zpravy
- Komerční sdělení -pr článek

Redakce doporučuje

Články autora