Pátek, 23 února, 2024
Home Pro Ženy Potřebujete se dostat do formy? Vsaďte na rotoped!

Potřebujete se dostat do formy? Vsaďte na rotoped!

by No name
3 comments

Potřebovala by zpevnit vaše stehna? Chtělo by to shodit bříško? Pak zapomeňte na posilovací cviky, nejdřív musí jít dolů váha. Vsaďte na cardio, kdy nejen shodíte, ale také zpevníte tělo komplexněji a rychleji, než kdybyste makali s činkami. Co je ideální? Rotoped. Vysvětlíme, proč je lepší než běh, sedy lehy a tak dále.

Rotoped pro vaši fyzičku i pevné tělo

Je jaro a s vrstvami oblečení potřebujeme odhodit i nějaká ta kila. A proč doporučujeme rotoped? Jestli jezdíte na kole, víte, že cyklistika má spoustu předností. Ovšem ne vždy je počasí na to, abyste šlápli do pedálů. A ne všude lze jezdit, venku za městem je to lepší než v centru Prahy. Pokud chcete cvičit, pro zahřátí se začíná kardiem. To protáhne celé tělo a zapojí se svaly tak, že organismus začne pálit. Pro hubnutí nepotřebujete posilování, tím naopak formujete svaly, nabíráte hmotu. Hubnutí samotnému proto pomáhá chůze, lépe běh a skvělou alternativu nabízí kolo. Jestli máte třeba potíže s klouby, tak abyste je nezatěžovali, sedněte na kolo. Nebo se nabízí kvalitní rotopedy. S ním můžete totiž trénovat kdykoli. Když je venku ošklivo. Nemusíte se složitě strojit ven. Klidně si dáte ráno rozcvičku, aniž byste si vyčistili zuby.

Kde koupit rotoped?

Jestli chcete opravdu trénovat, můžete si pořídit rotoped domů. Během šlapání spálíte obrovské množství kalorií, nakopnete metabolismus a navíc i po konci tréninku funguje spalování rychleji. Stejně jako máte na kole přehazovačky, na rotopedu si můžete korigovat obtížnost. Proto i posilujete, zapojí se lýtka, stehna i hýždě, při nastavení větší zátěži maká i střed těla, spodní část zad, ramena a tricepsy. A jaký rotoped si vybrat? Skládací je kompaktní, takže se hodí třeba do garsonky nebo na chatu. Magnetické rotopedy disponují elektromagnetickým brzdným systémem, který umí rovnoměrně dávkovat požadovanou zátěž. Jsou i rotopedy pro seniory. Druhů je však mnohem více, například e-shop StrongGear nabízí Air Bike, což je mašina, která se hodí i do posiloven. Tak pojďte do toho šlápnout.

Další články autora

3 comments

Zanechat komentář

Lifestyle magazín Pro Ženu, vám poradí s módou, krásou a zdravím. Nechte se inspirovat příběhy impozantních žen a najít tipy na výlety, vaření a zábavu., Pak je magazín Pro Ženu ten pravý časopis pro vás!

@ od roku 2008 – vytváříme weby a publikujeme Komerční články