Hledáte kvalitní španělské potraviny do vaší restaurace? Víme, kde je najdete

- Komerční sdělení -brilantní

Všechna gastro zařízení by se měla snažit, aby svým klientům dodávala to nejlepší, co mají. A nejen ta. I taková malá pizzerie nebo rychlé občerstvení pokud chtějí mít úspěch a stálou klientelu, která se ráda vrací, musí nabízet lahodné jídlo, aby lidem chutnalo. Pokud připravujete španělskou kuchyni, nebo používáte ingredience ze Španělska, zpozorněte. Ty nejlepší u nás můžete koupit díky BMC Brno.

Potraviny vysoké kvality za dostupné ceny

BMC Brno nabízí restauracím, pizzeriím, barům, výrobnám potraviny, pekárnám, velkým jídelnám a dalším podnikům mnohé španělské potraviny od nejlepších výrobců, pěstitelů a chovatelů. Funguje od roku 1995, a tak má bohaté zkušenosti a ví, kde nakupovat, aby byli našinci i zákazníci na Slovensku maximálně spokojeni. Zde totiž zboží dodává do obchodů. Dnes už dováží potraviny nejen ze Španělska a jiných států Evropy, ale i z jiných částí světa.

Díky BMC Brno můžete ochutnat nejrůznější španělské delikatesy, jako např. paštiky, džemy, nakládanou zeleninu, luxusní sladkosti turrón, lahodné mandle a jiné. V nabídce jsou také mořské speciality, např. tuňák, chobotnice, slávky, kalamáry, ančovičky či sardinky. Pokud potřebujete k vaření konzervovanou zeleninu, i tu tady najdete. Co třeba rajčata ve vlastní šťávě či jinak upravená? Navíc vše v různě velkých obalech, abyste si vybrali dle svých potřeb.

Vyzkoušet můžete i vyhlášené olivové oleje, které použijete při přípravě naší i zahraniční kuchyně. Jsou panenské, extra panenské i klasické a vždy mají správnou, lehce nahořklou a pikantní chuť.

Nechybí ani alkoholické nápoje. Ať už jde o dovoz vynikající španělské brandy renomovaných značek Brigadier nebo Luis Felipe, ročníkové rumy a likéry mnoha příchutí, nebo španělská vína, vždy společnost vybírá pečlivě s ohledem na co nejvyšší kvalitu, abyste byli spokojeni a s vámi vaši zákazníci.

Podívejte se na bmcbrno.cz a najděte více informací.

- Reklama -zpravy
- Komerční sdělení -pr článek

Redakce doporučuje

Články autora