Neděle, 25 února, 2024
Home Rady a Návody Potřebujete nový, kvalitní vánoční stromeček? Kupte jej teď a ušetřete za nákup

Potřebujete nový, kvalitní vánoční stromeček? Kupte jej teď a ušetřete za nákup

by admin
3 comments

Také patříte k těm, kteří vědí, že letos budou potřebovat vybrat nový umělý vánoční stromek? Pokud ano, můžete jej koupit už teď, získat tak čas na přípravy před Štědrým dnem pro něco jiného a díky včasnému nákupu ušetřit až 30 % z původní ceny. Právě teď probíhá skvělá akce v e-shopu svetstromku.cz, který nabízí největší nabídku umělých vánočních ozdob u nás ve vysoké kvalitě. Pojďte se podívat a vybrat si.

Umělá jedle, borovice i smrk

Vybírat si umělý vánoční stromeček můžete jak podle dřevin, tak podle výšky, šířky, ozdobení, barevného provedení, ale také dle toho, jak moc reálně chcete, aby stromeček vypadal. Oblíbený je např. umělý vánoční stromek 150 cm jedle, který je tak akorát vysoký, dostačující, především pak do bytů, kde je v obývacím pokoji „tak akorát“ místa. Kromě jedlí zde ale koupíte i smrk nebo borovici, záleží jen na vás, které jehličí a tvar stromečku je vám nejmilejší.

Malé umělé vánoční stromky

Potřebujete spíše menší umělý stromek? Svetstromku.cz nabízí vánoční stromečky od velikosti 60 cm do velikosti 450 cm. Volit můžete i z kategorie extra širokých nebo extra úzkých modelů, pokud řešíte každý cm prostoru. Co třeba umělý vánoční stromek 120 cm extra úzký? Výškově potěší malé i velké a díky svému úzkému provedení nezabírá příliš místa.

K dostání zde jsou i vánoční stromky s LED osvětlením, zasněžené nebo bílé typy, FULL 3D nebo 3D modely, které jsou velmi podobné živým, ale umělé vánoční stromky v květináči.

Kromě toho si můžete koupit umělé vánoční věnce nebo girlandy, TWINKLY LED vánoční osvětlení, které umí blikat do rytmu hudby, kterou pouštíte i dle vašeho vlastního nastavení. Nechybí podložky pod vánoční stromek, postavy Santa Clause nebo Mikuláše nebo stojany na vánoční stromeček.

Podívejte se a nakupte právě teď se slevou 30 %. Budete nadšení.

Další články autora

3 comments

Zanechat komentář

Lifestyle magazín Pro Ženu, vám poradí s módou, krásou a zdravím. Nechte se inspirovat příběhy impozantních žen a najít tipy na výlety, vaření a zábavu., Pak je magazín Pro Ženu ten pravý časopis pro vás!

@ od roku 2008 – vytváříme weby a publikujeme Komerční články