Tipy na dovolenou u moře

- Komerční sdělení -brilantní

Pokud Češi hledají koupání v průzračné a teplé vodě, musí vyjet do zahraničí. Nejbližší koupaní pro Čechy je Jaderské moře. Z prahy se němu dostanete přibližně za 7 hodin.

Zájezd k moři

K moři se můžete vydat po vlastní ose nebo s cestovní kanceláří. Obě tyto varianty mají své přednosti i nevýhody. Pro někoho může být největší přednost zájezdu s cestovní kanceláří to že se o prakticky o nic nemusí starat. To ale rozhodně neplatí o všech. Mnoho lidí si raději nastuduje vše o lokalitě, cestě a vyrazí na vlastní pěst. Tito lidé mají obyčejně dobrodružnější povahu a chtějí více poznávat danou destinaci.

Cena dovolené u moře

Nejlevnější dovolená u moře bude pravděpodobně autobusový zájezd do Itálie nebo Chorvatska. Ubytování bývá zajištěno ve stanech v kempech u moře. Tyto zájezdy jsou obyčejně bez stravy. Stany jsou dobře vybavené. Ve stanech bývá í plotýnka a proto lze na místě vařit. Ceny bývají velmi lákavě, zvláště na začátku a konci sezóny.

Jednodenní návštěva moře

V posledních letech se na trhu objevila nová služba. Jednodenní koupání v moři. Zájezd začíná obyčejně v pátek večer. Celou sobou se koupete v moři v moři a navečer se opět vracíte do ČR. Domů se vrátíte brzo ráno nebo dopoledne, dle nástupního místa. Tyto zájezdy se prodávají kolem 2000 Kč.

Exotická dovolená

Mnoho Čechů láká exotická dovolená. Již neplatí že musí stát statisíce. Na trhu se objevuje velké množství akčních letenek za velmi příznivé ceny. Češi si velmi oblíbili tyto destinace Mauricius, Omán, Maledivy a Dominikánská republika. Nevýhodou těchto destinací je dlouhá cesta kterou strávíte celý den. Odměnou Vám ovšem budou úžasné pláže s bílým pískem a teplé počasí po celý rok.

Dovolená v ráji

Náš tip na dovolenou v tropickém ráji: Maledivy. Zažijte opravdovou tropickou dovolenou na krásných ostrovech v Indickém oceánu. Zažijete úžasné šnorchlování na korálovém útesu. Pozorovat můžete delfíny, želvy nebo rejnoky. Celoročně teplé počasí umožňuje na Maledivy cestovat kteroukoliv roční dobu. Netroufáte si na Maledivy cestovat na vlastní pěst? Doporučujeme Maledivy s Lucií. Bude o Vás báječně postaráno.   

- Reklama -zpravy
- Komerční sdělení -pr článek

Redakce doporučuje

Články autora