Pořiďte vašemu batoleti kvalitní a levné jednorázové plenky DADA

- Komerční sdělení -brilantní

Na našem trhu jsou poměrně známé jednorázové plenky DADA, které můžete koupit ve velikostech pro novorozeňátka, miminka do jednoho roku věku i batolátka a školkaře. Další variantou jsou pak DADA pants, což jsou jednorázové plenkové kalhotky, které dětem pomáhají ve chvílích, kdy se učí chodit na noční nebo toaletu.

Levné jednorázové dětské plenky

Jak ušetřit dnes řeší spousta z nás a výjimkou nejsou ani rodiny s dětmi. Pokud jde o nezbytné zboží, jako jsou dětské plenky, je jejich příznivá cena velkou finanční úlevou. DADA Extra soft 4 i mnohé jiné najdete za nízké ceny např. v e-shopu kupplenky.cz. V balení DADA Extra soft 4 maxi je 50 jednorázových dětských plen a aktuálně stojí 175 Kč. Další variantou je větší balení stejně velkých plenek, a to v balení DADA JUMBOBAG Extra soft 4 maxi, 82 ks. Velikost 4 je určena pro váhovou kategorii 7 – 16 kg, což je velká skupina dětí od cca 6 měsíců po 2,5 – 3 roky. Záleží samozřejmě na konkrétních dětech…

Kde se plenky DADA berou?

Jednorázové plenky DADA jsou vyráběny primárně pro polský trh, ale pro jejich kvalitu a příznivou cenu si je velmi oblíbily i naše maminky. Koupit je můžete ve třech různých sériích, a to extra soft, extra care a pure care. K dostání u nás jsou i vlhčené ubrousky DADA, které jsou při péči o děti, dá se říct, nepostradatelné, především pak při přebalování. 

Nakupte vše na jednom místě

Jak jednorázové plenky DADA nebo jednorázové dětské plenkové kalhotky DADA, tak jednorázové pleny jiných značek i látkové plenky, koupíte na kupplenky.cz. Kromě plen zde mají mnohé kojenecké potřeby, dětskou kosmetiku, přebalovací podložky, kozí mléko nebo třeba úžasné a praktické zároveň plenkové dorty. 

Vyberte si vše, co potřebujete, k péči o dítko nebo pro sebe. Budete jistě spokojeni.

- Reklama -zpravy
- Komerční sdělení -pr článek

Redakce doporučuje

Články autora