Neděle, 25 února, 2024
Home Rady a Návody Máte rádi španělské pokrmy? Uvařte si je z pravých španělských potravin

Máte rádi španělské pokrmy? Uvařte si je z pravých španělských potravin

by admin
3 comments

Nejen jednotlivci, ale i majitelé restaurací, barů, hotelů, wellness center a mnoha jiných podniků, mají rádi španělskou kuchyni a chtějí ji dopřát sobě nebo svým hostům. Vždy je ale důležité použít kvalitní suroviny. Jen tak vznikne vynikající pokrm. Navíc na zahraniční jídla bychom měli vždy používat jejich pravé ingredience. Díky MBC Brno s.r.o. to můžete splnit. Dováží k nám již 30 let potraviny ze Španělska té nejvyšší kvality a lahodné chuti.

Potraviny, které vám zaručeně zachutnají

Ať už jste potraviny, které nabízí MBC Brno s.r.o. ve Španělsku měli možnost ochutnat, nebo ne, určitě vám pohladí chuťové buňky i tady v Čechách. Vybrat si můžete např. konzervované ovoce, které je sladké, protože uzrálo na sluncem zalitých polích a sadech. Hodit by se vám mohly konzervované hrozny, půlené hrušky, broskve, ananas, mandarinky, meruňky nebo ovocný koktejl. Všechno ovoce je k dispozici v několika variantách, např. půlené, dílky, kostky, zlomky…

zdroj: https://pixabay.com/

Nechybí tady ani 100 % citronová šťáva 1 l a další velikosti, která je ve Španělsku svou kvalitou proslulá. 1 l této šťávy je vyroben z 3,6 kg čerstvých citronů, proto šťáva Solimón tak, jako citron v originální podobě, slouží ke každodennímu užití. Přidat ho můžete do limonád, koktejlů, míchaných nápojů, ale také při pečení nebo vaření.

Na všechny podrobnosti se můžete podívat na stránce https://katalog.bmcbrno.cz/citronova-stava-1-l.html, kde také zjistíte, že k dostání je citronová 100 % šťáva i v 0,5 l a 3 l balení.

Vybavte vaši kuchyni

U BMC Brno s.r.o. můžete koupit i alkohol, maso, sýry, sterilovanou zeleninu, výběrové džemy a marmelády, BIO – Captain kombuchu, delikatesy, koření, mandle, dárkové sady, olivové oleje, paštiky a mnohé jiné. Podívejte se na katalog.mbcbrno.cz a vyberte si sami vše, co ve vaší restauraci nebo jinde potřebujete.

Další články autora

3 comments

Zanechat komentář

Lifestyle magazín Pro Ženu, vám poradí s módou, krásou a zdravím. Nechte se inspirovat příběhy impozantních žen a najít tipy na výlety, vaření a zábavu., Pak je magazín Pro Ženu ten pravý časopis pro vás!

@ od roku 2008 – vytváříme weby a publikujeme Komerční články