Kurzy češtiny NEJEN pro Ukrajince

- Komerční sdělení -brilantní

Plánujete se přestěhovat, přestěhovali jste se, nebo jste byli nuceni se přestěhovat do České republiky, a český jazyk vám dělá problém? Nejste první ani poslední! U nás v PELICANU máme pro tyto případy pochopení, obzvlášť potřebný může být náš kurz češtiny pro Ukrajince, kteří byli donuceni odejít ze své vlasti. Proto pořádáme jazykové kurzy českého jazyka, a to jak prezenční, tak i online. Tak co, jdete do toho?

Jste z Ukrajiny nebo z Kazachstánu? Nám je to jedno!

V rámci našich roční kurzů češtiny v Jazykové škole PELICAN se potkávají lidé různých národností a společně tvoří jedinečný tým! Některým jde čeština od ruky díky jejich mateřskému jazyku (který je třeba mírně podobný, právě třeba ukrajinština, ruština apod.), a některým naopak pokulhává. Na to jsou naši lektoři českého jazyka připraveni. Ať už jste Ukrajinec, Rus, anebo Vietnamec, my rozdíly neděláme. Přijímáme do našich kurzů každého, kdo má zájem, a snažíme se vám výuky češtiny co nejvíce zpříjemnit.

Před zahájením kurzu

Zaujali jsme vás a chcete se do toho vrhnout po hlavě? Na našich webových stránkách naleznete přihlašovací formulář. Tím bude vyřešena veškerá dokumentace, kterou od vás budeme potřebovat. Cena kurzu českého jazyka pro cizince je 50 000 Kč. Částka může být uhrazena na dvě části. Jakmile od vás obdržíme první splátku, zašleme vám potvrzení o studiu (dopis o přijetí) a na jeho základě můžete žádat o vízum.

Standardně výuka kurzu češtiny pro cizince začíná v říjnu. Výuka probíhá 2 semestry, jako na univerzitě, a školní rok končí v červnu. Celkově probíhá výuka 20 hodin týdně, každý všední den po celý školní rok. Pro otevření třídy kurzu českého jazyka je stanoven minimální počet studentů 12. Pokud se třída nenaplní, výuka bude probíhat online.

K čemu vlastně takový kurz češtiny je?

Na základě našeho potvrzení o studiu můžete zažádat ve své zemi o vízum. Veškerou administrativu si však budete muset vyřídit sami, naše škola s vízovým procesem nemá nic společného. Zároveň je u nás výuka koncipována tak, abyste se za jeden rok naučili česky na potřebné úrovni. Mnoho studentů následně pokračuje studiem na české vysoké škole. To samozřejmě záleží také na vašem přístupu a proaktivitě v rámci výuky a domácí přípravy.

Navíc se v rámci studia u nás v Jazykové škole PELICAN můžete účastnit různých večírků, environmentálních projektů nebo vyrážet v rámci utužování vztahů s vašimi spolužáky na různé výlety nebo na dobré české pivo.

Zaujal vás náš kurz češtiny pro cizince? Tak neváhejte a přihlaste do našeho kurzu roční češtiny. Pro koho je kurz vhodný? Jak již bylo zmíněno výše, našeho kurzy českého jazyka nejsou jen pro Ukrajince, kteří je teď nejvíce potřebují, ale můžete být z kterékoliv části světa a my vás hezky česky naučíme. Pokud máte ještě nějaké další dotazy, neváhejte se na nás obrátit telefonicky, e-mailem, anebo se zastavte k nám do kanceláře Jazykové školy PELICAN v centru Brna.

- Reklama -zpravy
- Komerční sdělení -pr článek

Redakce doporučuje

Články autora