Ke Dni matek vytvořte spolu s dětmi přáníčko, které maminku potěší

- Komerční sdělení -brilantní

Blíží se Den matek, který je v České republice slaven od roku 1923 a měl nahradit březnový Mezinárodní den žen. To se však nakonec nestalo a svátky slavíme oba. Den matek nám připomíná, abychom nezapomínali na vděk za lásku a péči, kterou nám naše milované maminky při péči dávají. Pánové, máte doma dítko, se kterým byste se mohli zabavit a zároveň tak vytvořit přání pro vaši partnerku a zároveň maminku dítěte? Pusťte se do tvorby přání ke Dni matek, kterým jistě vykouzlíte úsměv na tváři obdarované.

Co budete k výrobě přání potřebovat

K výrobě přání ke Dni matek budete potřebovat papír a pero, dále cokoliv vás napadne. Mohou to být vodovky, pastelky, fixy, tempery, barevný papír k nalepení vystřižených kytiček a lepidlo. Fantazii se však meze nekladou. Pomozte dítku krásné přání vytvořit a ruku k dílu přiložte také tím, že vymyslíte text, kterým poděkujete. Jestliže se na tvorbu textu necítíte, inspirujte se již vytvořenými texty na Florea.

Řekněte to květinou

Jste už dospělí a mamince byste ke Dni matek raději věnovali květinu? I v tom bude internetový obchod Florea nápomocný. Nabízí totiž rozvoz květin v rámci celé České republiky. Na první objednávku se vztahuje doprava zdarma, s každou další objednávkou budou květiny doručeny zdarma s objednávkou od 1 799 Kč.

Květiny jsou doručovány na vámi zadanou adresu, jediné, co je vaším úkolem, je výběr květiny, kterou svou milovanou maminku obdarujete. K ní můžete objednat taktéž přáníčko, které spolu s květinou doručíme za vás.

Využijte této skvělé možnosti rozvozu květin až k domu. Maminku můžete potěšit i v případě, že se za ní v daný den nemůžete osobně zastavit.

- Reklama -zpravy
- Komerční sdělení -pr článek

Redakce doporučuje

Články autora