Neděle, 25 února, 2024
Home Rady a Návody Jak pozvednout atmosféru v interiéru? Zaměřte se na luxusní bytový textil!

Jak pozvednout atmosféru v interiéru? Zaměřte se na luxusní bytový textil!

by No name
0 Komentář

Už jste pořídili pěkný nábytek, máte nové podlahy, dlažby a vymalováno jakbysmet, ale pořád to u vás doma není ono? Není tady útulno, ať děláte cokoliv? Přidejte kvalitní textilie! Pozvednou váš interiér natolik, že nebudete věřit vlastním očím.

Vybírejte pečlivě

Luxusní bytový textil dokáže dodat každému interiéru punc elegance a sofistikovanosti. Vždy jde hlavně o to, jaký typ textilu hledáte a v jakém interiéru jej plánujete používat. Pokud vám jde hlavně o záclony a závěsy, můžete jimi snadno přidat na dramatičnosti a opticky zvýšit místnost. Je tedy důležité vybrat správný typ materiálu, který se pro ně hodí. Samet, satén a další špičkové materiály spadají právě do kategorie luxusních textilií. Například samet je skvělou volbou pro přidání textury a hloubky prostoru, zatímco satén je ideální pro vytvoření luxusního a okouzlujícího dojmu. To ale není všechno. Každý materiál vám udělá jinou službu. Vždy si tedy ujasněte, co potřebujete. S pečlivým výběrem vám pak pomůže designér. Nebojte se textilií a vytvořte s nimi skutečně ohromující prostor.

Kombinujte

Svět je plný možností, a tak si můžete dovolit zkombinovat i zdánlivě nesourodé materiály. Jedním z populárních trendů je kombinovat různé textury a materiály, jako je párování sametu s hedvábím nebo saténu s lnem. Dalším trendem je použití výrazných a zářivých barev, jako je smaragdová zelená nebo královská modrá, k vytvoření výrazného kousku v místnosti. Navíc vrstvení různých textur, jako je použití plyšového koberce se sametovou pohovkou, může dodat prostoru hloubku a rozměr. Sledujte aktuální trendy a pozvedněte začleněním luxusních textilií do svého prostoru celý interiér.

Více než 1000 vzorníků…

S tolika dostupnými možnostmi na trhu může být zdrcující vybrat si perfektní luxusní bytový textil pro váš prostor. Prozkoumáním různých vzorníků však můžete najít ten dokonalý, který doplní váš design a umocní atmosféru celého interiéru. Udělejte si čas a skutečně se výběru pověnujte. Vůbec nejlepší bude, když se poradíte se zkušenými designéry. V Plzni ve Veleslavínově ulici blízko náměstí se nachází designové studio Linie. I když nebudete vědět, kde přesně studio hledat, najdete jej podle té nejhezčí výlohy ve městě. Neváhejte a objednejte si konzultaci ještě dnes. Všechny látky tady vyberete, sladíte i objednáte. A mnohem více.

Další články autora

Zanechat komentář

Lifestyle magazín Pro Ženu, vám poradí s módou, krásou a zdravím. Nechte se inspirovat příběhy impozantních žen a najít tipy na výlety, vaření a zábavu., Pak je magazín Pro Ženu ten pravý časopis pro vás!

@ od roku 2008 – vytváříme weby a publikujeme Komerční články