Toto je prý nejkrásnější úsměv v Hollywoodu! Žebříček ovládla slavná seriálová kráska

- Komerční sdělení -brilantní

Mít krásný úsměv se ve filmové branži počítá. Sejde se před kamerou, ale také fotoaparáty. Která hvězda zvítězila v nedávné anketě?

Herečka Ellen Pompeo.
Podle portálu Expressdentist.com, který se zaměřil na celkovou atraktivnost úsměvu, svěží a světlý chrup a pravidelnost zubů, se na první příčku žebříčku propracovala herečka Ellen Pompeo. Ano, řeč je o hlavní hrdince seriálu Klinika Grace, která v něm účinkuje již od roku 2005. Kdo ví, možná je receptem i její úsměv. V průzkumu si vysloužil 5,91 bodu z deseti bodů celkového skóre, což Pompeové stačilo na první příčku.

Druhé místo bude možná menším překvapením – úsměv herečky Gal Gadotové je totiž stejně oslnivý, jak je znám a zbožňován. Představitelka Wonder Woman získala 5,90 bodů z 10 v celkovém skóre a co se týče bělosti chrupu, tam ještě překonala svou rivalku Pompeovou.

Na třetím místě se svým srdečným a přitom velmi zdravě a svěže působícím úsměvem skončila Melissa McCarthy, známá americká komička. V celkovém skóre získala 5,45 bodů z 10. Za McCarthyové se následně umístila se stejným počtem 5,45 bodů Scarlett Johansson, ale v celkovém pojetí ji tvůrci průzkumu zařadili na čtvrté místo. Pětku uzavírá další seriálová hvězda – herečka Elizabeth Moss, kterou i slovenští diváci znají z hitu Příběh služebnice.

zvětšit

Mimochodem, na portálu zubařské expresní služby vznikl také žebříček pánů – ten je však větším překvapením, protože jeho vítězem je v evropských končinách relativně neznámý indický herec Akshay Kumar. Doma v rodné Indii jinak totální megastar. Až za ním se poté umístili herci Ben Affleck a Will Smith.

Souhlasit můžete nebo nemusíte, každopádně, usmějte se s námi při sledování galerie těch nejpůvabnějších hollywoodských úsměvů.

- Reklama -zpravy
- Komerční sdělení -pr článek

Redakce doporučuje

Články autora