Čím vás mile překvapí bílé komody, které se hodí kdekoli do domu i bytu?

- Komerční sdělení -brilantní

Ať už žijeme v prostorném rodinném domě, nebo jsme se rozhodli žít v bytě, vždy bychom si měli prostředí uzpůsobit tak, abychom se v interiéru cítili pohodlně, příjemně a bezpečně. Velký vliv má i barva nábytku. Možná větší, než si mnozí často uvědomujeme.

Proč právě bílé komody?

Mnozí máme místnosti situované na severní stranu, což znamená, že je v nich méně světla. Tmavou místnost výborně rozsvítí právě bílé komody. Nejsou monstrózně velké, takže ani odpůrcům bílé nebude připadat, že se ocitli v „bílém království“. Když např. pokoj vymalujete žlutou, smetanovou nebo meruňkovou barvou, v kombinaci se bílým nábytkem bude i malý a dříve tmavý pokoj jasnější, takže veselejší. 

Bílé komody jsou elegantní, výborně se kombinují s ostatním vybavením, lze je použít kdekoli, ať už do ložnice, obývacího pokoje, studentského pokoje, na chodbu, do vstupní haly, do hostovského pokoje, ale i do jídelny, když v ní máte prostor i na skříňky.

Rozsviťte botníkem malou předsíň

Také v předsíních je často tmavě. Mnohým zde chybí okno, často se jedná o úzkou krátkou místnost, kde chcete co nejvíce využít každý kus prostoru. I tady můžete volit botníky ve světlých barvách, ať už jde o dekor dřeva nebo bílou barvu. 

Bílo – barevné dětské komody

Také dětské komody jsou k dostání v bílém provedení, ale jsou oživené růžovou, modrou nebo třeba šedou barvou tak, aby podtrhly ráz dětského pokoje pro holky, kluky či pár. Taková bílá komoda se stříškou pak může působit jako domeček. Anebo mít klasický tvar a být doplněna o růžová madla, nebo šedá madla, nožky a vrchní desku, kterou je při pohledu na komodu nejvíce vidět.

Podívejte se na kompletní nabídku bílých komod i dalšího bílého nábytku. Jistě si vyberte a nakoupíte k vaší spokojenosti. Teď navíc s vysokými slevami a výhodnou cenou za dopravu.

- Reklama -zpravy
- Komerční sdělení -pr článek

Redakce doporučuje

Články autora