Pátek, 23 února, 2024
Home Magazín 2 přípravky, které byste měli používat na mastnou pleť

2 přípravky, které byste měli používat na mastnou pleť

by No name
0 Komentář

Pleť není jen otázkou DNA, ale výrazně ji ovlivňují i vaše každodenní návyky. Dermatologové se shodují na tom, že pokožku byste měli dostatečně hydratovat, ale taktéž chránit před UV zářením a dalšími vnějšími vlivy. V konečném důsledku je péče o pleť jednoduše osobní záležitostí. V následujících řádcích vám představíme dva produkty, které byste měli mít ve svém kosmetickém arzenálu.

Obnovující regulační krém pro mastnou pleť

Pokud vás trápí mastná pleť se sklonem k nedokonalostem, není nic jednoduššího než sáhnout po obnovujícím regulačním krému THERMAE, který nejenže pokožku dezinfikuje, ale taktéž vyvažuje rovnováhu kožní tkáně. V případě, že se vám tvoří velké množství mazu, tento krém je pro vás jako stvořený, neboť jeho produkci reguluje. Stejně tak eliminujete lesklost v takzvané T-zóně.

Popsaný obnovující regulační krém pro mastnou pleť obsahuje fosilní vodu bohatou na sůl, brom a jód. Zmíněné látky jsou pro pokožku naprosto prospěšné.

Sérum proti lesku a nedokonalostem

S mastnou pletí si taktéž poradí speciální sérum vyvinuté přímo pro pokožku s nedokonalostmi. Sérum na mastnou pleť zmírňuje tvorbu mazu, nastoluje detoxikaci i regeneraci. Jedná se o produkt zvaný SERUM N°02, který je tvořen z 94 % pouze z přírodních látek. O zmatnění se stará extrakt fermentace pseudoalteromonas, proti nedokonalostem bojují kmenové buňky květů vinné révy a extrakt kůry vrby bílé, regeneraci zajišťují kyselina hyaluronová a extrakt třezalky a závěrem detoxikaci zajišťují extrakty albízie růžové a červené řasy.

Oba výše zmíněné produkty se používají tak, že je nanesete ráno i večer na obličej a krk. Předtím si však pokožku důkladně vyčistěte. Podívejte se do nabídky e-shopu CosmeticPoint.cz, kde najdete celou řadu dalších produktů nejen pro mastnou pleť, ale i pro ostatní druhy pleti. 

Další články autora

Zanechat komentář

Lifestyle magazín Pro Ženu, vám poradí s módou, krásou a zdravím. Nechte se inspirovat příběhy impozantních žen a najít tipy na výlety, vaření a zábavu., Pak je magazín Pro Ženu ten pravý časopis pro vás!

@ od roku 2008 – vytváříme weby a publikujeme Komerční články