Chcete se učit španělsky? Muy bien!

- Komerční sdělení -brilantní

Láká vás teplé počasí, moře, tapas nebo dechberoucí architektura a příroda? Sníte o slunečném Španělsku? Tak to se vám ale vůbec nedivíme! Kdo by nesnil o krásném teplém počasí, když nám tady v Česku skoro už pomalu ale jistě lítá sníh za okny?

Navíc k tomu všemu je španělština krásný jazyk a byla by škoda jet takovou dálku a neumět si tam s těmi temperamentními a charismatickými lidmi ani popovídat. My pro vás ale máme řešení! Začněte chodit do kurzu španělštiny a naučte se aspoň základy, nebo mnohem více.

Jaké jsou možnosti těchto jazykových kurzů španělštiny v Jazykové škole PELICAN v centru Brna se dočtete v následujícím článku!

Proč studovat španělštinu právě u PELICANa?

Naše Jazyková škola PELICAN se pyšní dlouholetou tradicí již od roku 2002. Máme k dispozici kvalifikované lektory, kteří ví, jak na to. Jazykové kurzy se snažíme šít našim studentům na míru. Co to znamená?

Jsou vám k dispozici jak individuální, tak i skupinové kurzy. Zároveň máte na výběr z několika úrovní. Pokud si svou úrovní nejste jisti, máme pro vás na našich stránkách přichystaný rozřazovací test. Díky němu si budete jisti, do které úrovně kurzu španělštiny se přihlásit.

Jsem přihlášen, ale co teď?

První a nejdůležitější krok je za vámi. Teď už stačí jen pár nezbytností. Uhradit školné můžete pouze na jeden semestr, anebo rovnou na celý rok. Častým problémem ale je, že studenty první nadšení velmi rychle opouští a kurzy ukončují na konci prvního semestru. Naším doporučením je tedy úhrada školného rovnou za celý rok, peníze jsou pro člověka totiž dobrou motivací.

Pokud se bojíte, jak to bude časově, nezoufejte – harmonogram výuky španělštiny se dozvíte ještě před začátkem kurzu. Pokud si i po vypracování rozřazovacího testu nejste jisti svou úrovní, ani pracovním tempem kurzu, můžete nám napsat e-mail a požádat nás o hodinu zdarma. Budete tak mít možnost nahlédnout do zákulisí našich jazykových kurzů, a to zcela nezávazně.

Co je tedy naším cílem?

Cílem našich kurzů španělštiny je zlepšit dovednosti našich studentů za krátkou dobu, a to zábavně a hlavně nenásilně. Osnova kurzu je uzpůsobena tak, aby si studenti zlepšili svou dovednost španělštiny o jednu úroveň, a to jak v písemném, tak i mluveném projevu.

Kurz španělského jazyka u nás můžete zakončit jazykovou zkouškou úrovně B1. No a pokud byl kurz dle vašich představ, můžete se klidně pustit do vyšší úrovně v kurzu následující podzim.

Španělština je oficiálním jazykem dvaceti jedna zemí světa. Tak proč se nezačít učit co nejdříve? Pokud máte ještě stále nějaké otázky, které se tomuto článku nepodařily zodpovědět, neváhejte se ozvěte se nám e-mailem, telefonicky, anebo se zastavte u nás v kanceláři Jazykové školy PELICAN a my se je pokusíme zodpovědět přímo na místě.

- Reklama -zpravy
- Komerční sdělení -pr článek

Redakce doporučuje

Články autora