Dokonalý dárek pro babičky, maminky i pro nejmenší

- Komerční sdělení -brilantní

I přesto, že je teprve říjen, ani se nenadějeme a Vánoce nám budou klepat na dveře. Opět nastane čas, kdy si začneme lámat hlavu s dárky pro babičku, maminku a také naše ratolesti. Abychom vám ušetřili trochu práce, představíme vám tipy na dárky, které rozhodně potěší.

Výbava do kuchyně pro milovnice vaření či pečení

Máte ve svém blízkém okolí ženu, která ráda peče a vaří? Pak byste jí možná mohli udělat radost pěknou a slušivou zástěrou, díky které neušpiní své oblečení při práci. Hned jak přijde na servírování hotových pokrmů, zástěru shodí a je připravena k usednutí za stůl s vámi.

Potěšit můžete také novým prostíráním na stůl anebo také utěrkou, která může sloužit jako okrasa, pomoc při vytahování pekáče nebo jednoduše k utření pár kusů nádobí, kvůli kterému se neoplatí zapnout myčku.

Příjemné povlečení na peřiny

Komu by neudělalo radost kvalitní povlečení, kterého není nikdy dost? Vybírat můžete z mnoha materiálů, ať už je to bavlna, satén, flanel nebo úplet jersey, které se hodí především na podzim a zimu. Dostupné je samozřejmě v mnoha méně i více výrazných vzorech a barvách. Příjemným dárkem mohou být také například polštářky v barvách povlečení anebo měkký pléd, do kterého se bude možné zachumlat při sledování televize.

Dáreček pro nejmenší

Máte v rodině nedávno narozené děťátko, pro které hledáte dárek? Dárky pro novorozeňata a kojence jsou spíše pro rodiče, kterým udělají radost. S plyšákem Friend se dá nejprve ozdobit postýlka a dále může děťátku posloužit jako „muchláček“ neboli měkký kamarád pro usínání.

Dárek v podobě poukazu

Jestliže byste obdarovanému raději dopřáli výběr dle svých vlastních představ, není nic jednoduššího, než zakoupení dárkového poukazu. Dárkový poukaz je dostupný v hodnotě 500 – 1 000 Kč jak v tištěné, tak i v elektronické podobě.

- Reklama -zpravy
- Komerční sdělení -pr článek

Redakce doporučuje

Články autora