Vybavte si domácnost kvalitním nábytkem rustikálního vzhledu

- Komerční sdělení -brilantní

Je na čase pořídit si zbrusu nový nábytek do vaší domácnosti? Variant je spousta, my bychom vám však dnes rádi představili nábytek, do jehož výroby se pustili absolventi, kteří byli po dobu svého studia velmi nespokojeni s vysokou cenou nekvalitního nábytku, který si potřebovali pořídit do svých studentských bytů. Výsledkem je kvalitní nábytek za dostupnou cenu, který nezdobí domácnosti pouze v Evropě, ale také v Severní Americe a Japonsku. Prohlédněte si nabídku internetového obchodu finecase.cz a pořiďte si například rustikální nábytek, do kterého bude možné uložit spoustu potřebností, které by jinak nebylo kam dát.

Pro milovníky bot

Je na světě málo žen, které si vystačí s málo páry bot. Naprostou klasikou jsou lodičky i sandálky ve všech odstínech duhy. Jenže kam je dát? Prohlédněte si například stojan na boty,  který nabízí 9 otevřených polic, ve kterých je možné alespoň sezónní obuv skladovat. Obsahuje také dvě poličky, kam je možné uložit nejen obuv, ale také krabici s šály, čepicemi nebo rukavicemi. Pokud víte, že prostoru pro boty potřebujete mnohem více, najděte v nabídce větší stojany, které budou vašim potřebám vyhovovat.

Výbava obývacího pokoje

I přesto, že obývací pokoj je spíše místem odpočinku, ani zde neopovrhneme nábytkem, který nabízí nějaké úložné prostory. Na hnědý rustikální televizní stojan můžete položit televizi, do poliček pak veškerou elektrotechniku, která se sledováním TV a hraním her souvisí. I přesto, že úchyty pro otvírání dvířek umí být krásné a designové, pro tento stojan byl zvolen systém push-to-open otevírání. Do dvířek stačí jednoduše potlačit a tím je otevřít, stojan není na pohled rušen ničím nadbytečným.

Dále zde můžete nakupovat rustikální úložné skříňky, univerzální skříňky nebo komody, které se k sobě budou dokonale hodit a v domácnosti vám budou po dlouhá léta sloužit.

- Reklama -zpravy
- Komerční sdělení -pr článek

Redakce doporučuje

Články autora