Víte, kde v Brně najít kvalitní školku pro děti od tří let věku?

- Komerční sdělení -brilantní

Všichni rodiče, kteří potřebují umístit své děti do školky, si přejí, aby byla ta jejich vybraná kvalitní, zkušená, aby se dětem věnovali kvalitní pedagogové, kteří budou mít adekvátní vzdělání, budou k dětem přistupovat individuálně, citlivě, empaticky… Jednoduše, aby je i prostředí školky měly děti rády, a tak do ní s nadšením chodily a cítily se v ní bezpečně a skvěle. Všechno toto a mnohé další můžete očekávat u soukromé rodinné miniškolky Beránek, kterou najdete u centra města Brna.

Soukromá školka Brno

Soukromá školka Beránek navazuje na jesle Beránek, do nichž mohou docházet děti od 6 měsíců věku. Školka je určena pro děti od tří let věku a přednost pro přijetí mají děti z tamních jesliček. I vaše dítě, které do jesliček nechodilo, se ale může do soukromé školky přihlásit. K dispozici je denně od 7 do 16:30 hodin. Pokud tedy pracujete v centru Brna, budete mít dostatek času přivést dítko do školky a odpoledne si jej zase vyzvednout. Navíc si můžete vybrat, zda bude vaše ratolest docházet pravidelně den co den, nebo jen ve vybrané dny, případně půjde o nepravidelnou docházku.

Každý měsíc jsou pro děti připraveny nové tematické programy, jednou z výhod je i výuka angličtiny zábavnou interaktivní formou. Samozřejmostí je kvalitní stravování dětí, denně jsou podávány přesnídávky, obědy a odpolední svačinky.

Služby, které školka Brno Beránek nabízí, jsou vysoce nadstandardní, ať už jde o nejlepší pedagogy, individuální přístup nebo moderní vybavení. V prostředí školky se cítí děti bezpečně, příjemně a pohodlně.

Navštivte webové stránky školky Beránek, prohlédněte si fotogalerii a pusťte si videa, která jsou zde k dispozici. Sami se budete moci podívat, jak některé činnosti ve školce probíhají. Nápomocné při rozhodování vám budou i reference od rodičů.

- Reklama -zpravy
- Komerční sdělení -pr článek

Redakce doporučuje

Články autora