Neděle, 25 února, 2024
Home Rady a Návody Víte, jaká barva je barvou Vánoc 2022?

Víte, jaká barva je barvou Vánoc 2022?

by No name
3 comments

Také jste si všimli, že už lidé začali nakupovat vánoční dárky a zajímají se o vánoční výzdobu? Není divu, stále více z nás si chce prosinec užít v klidu a bez stresu. Dá se toho docílit jednoduše, a přitom mít vše dokonale připraveno. Stačí začít se na Vánoce připravovat s dostatečným předstihem. Zvláště pak tehdy, když máte doma malé děti.

Barva Vánoc 2022

Každoročně v lednu, únoru je určena nová barva, která bude moderní pro nadcházející Vánoce. Pro Vánoce 2022 byly vyhlášeny hned tři barvy: bílá, červená a přírodní. Pokud tedy máte doma baňky v červené a bílé barvě, máte o trendy stromeček postaráno. Doplnit jej můžete o ozdůbky ze slámy, dlouhých hoblin nebo třeba ze dřeva.

Zajistěte si reprezentativní umělý stromeček

Už teď si můžete koupit krásný a kvalitní umělý vánoční stromek. Dávno neplatí, že jsou umělé stromečky jako košťata a na první pohled je rozeznáte od těch živých. Prémiové a luxusní vánoční stromečky můžete najít pod označením 3D. Větvičky s jehličím jsou vyrobeny metodou vstřikování plastu do forem, a tak je možné vytvořit dokonalou napodobeninu živého stromečku, který je potíž rozlišit od skutečného.

Husté jehličí z PVC

Koupit si může i cenově dostupnější umělé vánoční stromky z PVC, které mají jehličí z nařezaných proužků PVC. Potěší vás velká hustota stromečku, který působí bohatě, svátečně. Pokud vám nevadí, že bude patrné, že jde o umělý stromeček, neváhejte po něm sáhnout.

Zdobte i zbytek interiéru

Na vstupní dveře můžete umístit vánoční věnec, který můžete dle libosti také ozdobit baňkami, vánočním osvětlením i drobnými vánočními ozdobami. Na stole by vám pak neměl chybět vánoční věnec, čímž získá celá jídelna nebo kuchyně na svátečnosti.

Krásně působí i umělé girlandy na zábradlí, kolem dveří nebo na římse krbu.

Bohatou nabídku vánočního zboží najdete na florum.cz.

Další články autora

3 comments

Zanechat komentář

Lifestyle magazín Pro Ženu, vám poradí s módou, krásou a zdravím. Nechte se inspirovat příběhy impozantních žen a najít tipy na výlety, vaření a zábavu., Pak je magazín Pro Ženu ten pravý časopis pro vás!

@ od roku 2008 – vytváříme weby a publikujeme Komerční články