Soukromá školka a jesle Beránek v Brně

- Komerční sdělení -brilantní

Dobrá výchova dětí je od jejich narození prioritou každého rodiče. Tři roky utečou jako voda, a ještě před tím nastává čas na nalezení školky, která Vám bude co možná nejbližší nejen co se bydliště týká, ale také učením a přístupem, což je mnohdy ještě o něco důležitější. Soukromá školka a jesle Beránek v centru Brna se nachází na adrese Antonína Slavíka 11 a kromě starosti o děti od 3 let se zaměřuje také na péči o děti již od 6 měsíců. Co jesle a školka Beránek nabízí?

Příjemnou otevírací doba a péče o Vaše nejmenší

Soukromá školka Beránek pečuje o děti hravou a interaktivní formou, dokonce je naučí základům angličtiny, což je v dnešním světě velkým benefitem, bohužel ne samozřejmostí. Ve školce Beránek se setkáte pouze s nadstandardními službami, pedagogy, ale také vybavením. Protože víme, jak moc je lidský přístup a příprava do života pro děti důležitá, připravujeme každý měsíc nové tematické programy, díky kterým se děti učí stále něco nového.

Také zdravá a vyvážená strava je pro děti důležitá. Na svačinku budou podávány přesnídávky plné ovoce a vitaminů, samozřejmostí je také kvalitní oběd a odpolední svačinka.

Benefitem pro rodiče je otevírací doba školky a jeslí, která je od brzké 7. hodiny ranní až do 16:30 odpoledne. Docházka dětí však není nijak striktní. Hodí se Vám příchod až v 8 hodin? Žádný problém! Stejně tak není vyžadována denní docházka do školky či jeslí. Pracujete na zkrácený úvazek jen některé dny v týdnu? Přesně v těchto dnech jsme tady pro vás a nabízíme naše služby.

Nabízíme Vám kvalitní služby pro rozvoj Vašeho dítěte, které bude ráno vstávat s radostí a odpoledne školku opouštět v naději, že se bude moci vyspat už jen jednou a bude si u nás moci opět hrát.

- Reklama -zpravy
- Komerční sdělení -pr článek

Redakce doporučuje

Články autora