Pátek, 23 února, 2024
Home Magazín Obývací pokoj vybaven nábytkem v grafit barvě

Obývací pokoj vybaven nábytkem v grafit barvě

by No name
0 Komentář

Rádi byste našli nábytek z masivu, který vás přesvědčí nejen svou kvalitou a dlouhou životností, ale také originálním, přesto však nadčasovým vzhledem? Představujeme vám kolekci BELLUNO grafite, která nabízí nádherný provensálský nábytek ošetřen vodou ředitelnou barvou grafitové barvy s 90% krytím. Díky tomu nebudou překryty suky a že se jedná o dřevo bude jasně viditelné. Tmavý grafit je kombinován s horní deskou v přírodní barvě.

Aspekty, kterým v obývacím pokoji věnujete pozornost

Abyste se v obývacím pokoji cítili dobře, dbejte na jeho pohodlí, praktičnost a také na dostatečné množství úložných prostor, kam budete moci umístit veškeré nezbytnosti, které se v domácnosti běžně nachází. Co se týká pohodlí, vyberte si pohodlnou a vizuálně hodící se sedací soupravu do vašeho obývacího pokoje. K ní pořiďte konferenční stolek, na který umístíte něco dobrého k snědku, sklenici s vodou anebo ozdobnou vázu s jarním pugétem. V neposlední řadě neopomeňte ani na dostatek úložných prostor, ty jsou pro uklizenou domácnost naprosto klíčové. Prohlédněte si například komody, které kombinuje šuplíkové a policové systémy.

Jak o nábytek z masivu pečovat?

Pravděpodobně jste se už někdy doslechli, že životnost masivního nábytku je téměř nekonečná. Abyste se o tom i vy mohli přesvědčit, je dobré, abyste znali základní pravidla toho, jaká péče o masivní nábytek je. Základní údržbou je stírání prachu z ploch nábytku alespoň jednou týdně. K tomu využívejte suchý bavlněný hadřík, který na nábytku nebude zanechávat žádné stopy. Dále mějte na paměti, že nábytek je potřeba minimálně jednou za rok natírat olejem nebo voskem – podle toho, jakou máte povrchovou úpravu vašeho nábytku. Není to žádná věda, co říkáte? Dbejte na pravidelnost a těšte se ze stále nově vypadajícího nábytku po dlouhá léta.

Další články autora

Zanechat komentář

Lifestyle magazín Pro Ženu, vám poradí s módou, krásou a zdravím. Nechte se inspirovat příběhy impozantních žen a najít tipy na výlety, vaření a zábavu., Pak je magazín Pro Ženu ten pravý časopis pro vás!

@ od roku 2008 – vytváříme weby a publikujeme Komerční články