Pátek, 23 února, 2024
Home Magazín Oblečení do města i do přírody

Oblečení do města i do přírody

by No name
3 comments

Univerzální kousky oblečení mají v našem šatníku vždy čestné místo, protože si je můžeme vzít téměř na jakoukoli aktivitu. Ideální je, když s nimi dokážeme vytvořit outfit pro outdoorové aktivity i třeba nákupy ve městě.

Většina z nás chce mít ve svém šatníku věci, ve kterých se cítí pohodlně a zároveň jsou funkční a praktické. Když na takový kousek narazíme, nosíme ho až téměř do roztrhání a odmítáme se ho vzdát. Oblečení Brandit přesně takové kousky, které nám nesmí v šatníku chybět, nabízí. Hodí se do města do přírody i pro veškeré aktivity, které venku rádi provozujeme, včetně kempování, vodáctví, lovu i turistiky. Na trhu je tato značka již od roku 1969 a její modely jsou stále populárnější. Ve svém sortimentu, který lze najít v armyshopu, má značka Brandit kalhoty, trička, bundy a další typy oblečení, takže lze sestavit celý outfit nebo vybrat jen jeden kousek, který náš šatník zrovna postrádá. Inspirací pro lifestylové oblečení je military styl, u kterého Brandit vylepší střih, zvolí moderní materiály a vzniknou tak stylové kousky, které dobře vypadají, jsou jednoduché na údržbu a nabízí praktické využití i pohodlí. Zaměřuje se na vysokou kvalitu materiálu i zpracování, takže všechny modely jsou vhodné pro celoroční nošení v outdoorových podmínkách.

Military styl je moderní již několik let, dobře se kombinuje i s dalšími styly oblečení a sluší naprosto každému. Kromě toho je velmi pohodlný a mnoho lidí ho proto preferuje nejen pro venkovní aktivity, ale také trávení volného času i v městském prostředí. V army shopu lze najít mnoho modelů inspirovaných právě armádou a jejich kousky, stejně jako originální armádní vybavení a doplňky, jako jsou batohy, pásky, ponožky či boty a čepice.

Funkční a praktické kousky inspirované military stylem si najdou své místo v šatníku každého nadšence do outdoorových aktivit, turistiky, vodáctví, přírody i příznivců armády.

Další články autora

3 comments

Zanechat komentář

Lifestyle magazín Pro Ženu, vám poradí s módou, krásou a zdravím. Nechte se inspirovat příběhy impozantních žen a najít tipy na výlety, vaření a zábavu., Pak je magazín Pro Ženu ten pravý časopis pro vás!

@ od roku 2008 – vytváříme weby a publikujeme Komerční články