Pátek, 23 února, 2024
Home Magazín Objednejte své milé kytici k svatému Valentýnu, přidejte zamilované přání a těšte se na odměnu ve formě sladké pusy!

Objednejte své milé kytici k svatému Valentýnu, přidejte zamilované přání a těšte se na odměnu ve formě sladké pusy!

by No name
0 Komentář

Svátek svatého Valentýna se nezadržitelně blíží, pro pány bez nápadu to jistí kytice, letos ji však můžete dovést k dokonalosti. Jak? S tím vám rádi poradíme a spolu s vámi také zrealizujeme. Jsme internetové květinářství Florea. Nabízíme doručení květin až do domu, k nim dokážeme také přidat vámi vymyšlené přáníčko. Jak celý proces funguje? Na to se pojďte spolu s námi podívat!

Výběr a objednávka květin, kterou zvládne každý

Jakmile navštívíte stránky internetového květinářství Florea, dostanete se do světa přenádherných kytic, ze kterých si stačí jen vybrat tu, která potěší vaši milou. V nabídce jsou větší i menší vazby, tulipány, lilie, růže a mnoho dalšího. A co by vás mohlo zaujmout konkrétně ke dni svatého Valentýna? Kytice ve tvaru srdce, které mohou být z romantických růží, gerber, jiřin nebo karafiátů. Vaše city elegantně vyjádří i krabička růží I Love You.

Květinou uděláte své partnerce nebo manželce zajisté radost, co kdybyste ale vše podtrhnuli textem, který ke květině přiložíme? Valentýnské přání můžete buď sami vymyslet, anebo se inspirovat na našich internetových stránkách. Vzhledem k tomu, že Valentýn není jediný den, kdy kupujeme kytice ženám, najdete zde inspiraci na různá přáníčka, která se hodí v průběhu celého roku.

Cesta květiny

Jakmile se objednávka uzavře, dojde na realizaci její vazby a následného doručení. Květina bude doručována zkušeným kurýrem, který ji přiveze na vámi zadanou adresu. Abyste si mohli udělat obrázek o tom, kde se kurýr nachází, potěší vás možnost sledování prostřednictvím GPS. Kytice spolu s přáníčkem bude doručována v chladicím voze, díky čemuž bude doručena ve 100% kvalitě. Neváhejte a využijte služeb internetového květinářství Florea. Rádi potěšíme vaši milou spolu s vámi, odměna však bude jen a pouze vaše!

Další články autora

Zanechat komentář

Lifestyle magazín Pro Ženu, vám poradí s módou, krásou a zdravím. Nechte se inspirovat příběhy impozantních žen a najít tipy na výlety, vaření a zábavu., Pak je magazín Pro Ženu ten pravý časopis pro vás!

@ od roku 2008 – vytváříme weby a publikujeme Komerční články