Pátek, 23 února, 2024
Home Magazín Jak vybrat postel?

Jak vybrat postel?

by No name
3 comments

Koupě nového kusu nábytku do interiéru je vždy dlouhodobější záležitostí, protože musíme zvážit různá kritéria, která k výběru potřebujeme. U postele je to o to důležitější, že v ní trávíme až třetinu svého života.

Je jen málo míst v domově každého člověka, ve kterých se cítíme tak bezpečně a příjemně jako v posteli. Myslet musíme samozřejmě i na kvalitní matraci, která nám zajistí pohodlný spánek a probuzení s úsměvem. Když přijde čas na výběr nové postele, měli bychom se zaměřit na několik věcí, které nám volbu ulehčí a pomohou tak najít, co hledáme.

Matrace Heureka PLUS 20
  • Velikost. Rozměry postele se odvíjí nejen od našich požadavků, ale především od prostoru, který pro její umístění máme. V malém pokoji, s ohledem na zbytek místnosti, je někdy lepší zvolit například postel s úložným prostorem než velké letiště, které zabere většinu místa.
  • Materiál. Nejoblíbenější volbou je dřevo, protože postele z masivu jsou nadčasové, mají dlouhou životnost, vyžadují jen minimální údržbu a dobře vypadají v interiéru. Nejčastěji se pro jejich výrobu používá borovice, buk, dub, ořech nebo javor a liší se především odstínem a kresbou. Přírodní materiál působí útulně a hřejivě, na rozdíl například od kovových rámů.
  • Styl. Každý z nás má svůj domov zařízený v určitém stylu, ve kterém se cítí dobře a vyhovuje mu. I proto se masivní postele vyrábí v mnoha různých stylech od těch klasických až po moderní. Výhodou masivního nábytku je však i to, že ladí s jakýmkoliv stylem a doplňky. Dobře si tak rozumí s módním skandinávským stylem v kombinaci s betonem či sklem a skvěle vypadá i na horské chatě zařízené v provance stylu. Vždy bychom při výběru měli dát především na svůj vkus a vybrat si takovou postel, která se nám líbí, bez ohledu na módní trendy.
Postel Aalabama

U nábytku z masivu je kvalitní zpracování naprostým základem stejně jako jeho vysoká odolnost. Výhodou investice do kvalitního nábytku je tak především dlouhá životnost, kdy po pár letech nemusíme řešit další změnu.

Nábytek z kolekce Šumava

Veškerý nábytek najdete na eshopu www.nabytek-v-kostce.cz

Další články autora

3 comments

Zanechat komentář

Lifestyle magazín Pro Ženu, vám poradí s módou, krásou a zdravím. Nechte se inspirovat příběhy impozantních žen a najít tipy na výlety, vaření a zábavu., Pak je magazín Pro Ženu ten pravý časopis pro vás!

@ od roku 2008 – vytváříme weby a publikujeme Komerční články