Neděle, 25 února, 2024
Home Pro Ženy Jak udělat miminko/děti roztomilejší

Jak udělat miminko/děti roztomilejší

by admin
3 comments

I když je vaše děťátko rozkošné přesně takové, jaké je, existuje několik jednoduchých a zábavných způsobů, jak můžete tento faktor roztomilosti“ znásobit. Zejména, pokud se připravujete na návštěvu přátel nebo příbuzných, procházku po městě nebo na focení. Jste připraveni udělat vaše nejmenší ještě roztomilejší?

Rozcuchejte bláznivé dětské vlásky

Dětské vlásky mají vlastní vůli. Najděte kvalitní dětský šampon, který zkrotí poletování. Zkroťte divoké vlasy vhodným speciálním dětským šamponem bez toxinů a chemických sloučenin.

Pokud vlásky vašeho dítěte přirozeně vzplanou nahoru, udělejte z toho záměr a vytvořte chlapcům divoké číro. Naopak u holčiček přidejte jemné mašle, sponky nebo čelenky. Nepřidávejte do vlasů gel ani nic nepřirozeného – jednoduše omyjte a vytvarujte. Plešatá miminka jsou roztomilá i bez vlásků, ale pokud chcete něco na jeho hlavičku, zvažte stylové dětské čepice, dětskou kšiltovku nebo pružnou čelenku. Čepici zpravidla využijete při každé procházce venku.


Tip redakce: vsaďte na dětský šampon bez toxinů a chemických sloučenin.


Pečujte o dětskou pokožku

Dětská pokožka je citlivá a jemná, takže při řešení dětského akné, ekzému nebo jiných malých skvrn budete muset být opatrní a vždy se poradit s pediatrem. Pokud je na pokožce vašeho miminka všechno v pořádku, nechte ji vyniknout samu za sebe, aniž byste na ní cokoli přidávali.

Pravidelně miminko koupejte. Při koupání dítěte zvolte hydratační koupací prostředek. Udělejte si z koupele zábavu a zůstaňte neustále se svým potomkem; dítě ve vaně potřebuje neustálou pozornost, aby se zabránilo nehodám. Používejte voňavé dětské pleťové mléko, aby byla dětská pokožka vláčná a jemná. I když mléko s vůní dětského pudru nepomůže vašemu dítěti vypadat roztomilejší na pohled, určitě osloví čichové smysly.

Roztomilé outfity

Jedním z nejjednodušších způsobů, jak jej udělat roztomilejší, je stylové oblečení pro miminko. Na trhu s textilem je široká nabídka oblečení pro děti, ať už ve specializovaných prodejnách, nebo vašem oblíbeném obchodě. Pokud už znáte velikost, kterou potřebujete, zkuste online shopping.

Vtipné oblečení pro miminka

Děti přináší svým rodičům spoustu radosti, a také si s nimi jistě užijí hromadu legrace. Ukažte svým přátelům smysl pro humor a na návštěvu či focení oblečte svému děťátku vtipné dupačky, bodýčko nebo tričko. Ukážete tak nadsázku, která je v dnešní době tolik důležitá pro klidný život a rodičovství. Pokud chcete být se svým malým uzlíčkem radosti sladění, zkuste vtipný set. Vtipná trička pro děti mohou být také pěkným a osobitým dárkem pro blízké přátele, kteří se záhy stanou rodiči.

Roztomilé dětské botičky

Přidejte stylový kousek k outfitu vašeho dítěte pomocí dětské obuvi. Mnoho firem jako Converse a Nike vyrábí boty pro děti již od narození a nabízí nekonečný výběr stylů a barev. Malý tip pro vás: snažte se neutrácet příliš mnoho za boty – dokud dítě nebude správně chodit, jsou pouze na ozdobu. Jakmile začne vaše dítko chodit, hleďte spíše na kvalitu než na styl. Kvalitní obuv ovlivňuje zdraví pohybového aparátu, a vy nám jistě dáte za pravdu, že zdraví je mnohem důležitější než roztomilost.

Další články autora

3 comments

Zanechat komentář

Lifestyle magazín Pro Ženu, vám poradí s módou, krásou a zdravím. Nechte se inspirovat příběhy impozantních žen a najít tipy na výlety, vaření a zábavu., Pak je magazín Pro Ženu ten pravý časopis pro vás!

@ od roku 2008 – vytváříme weby a publikujeme Komerční články