Neděle, 25 února, 2024
Home Rady a Návody Chystáte se propagovat svou firmu na festivalu? Nezapomeňte na reklamní stan

Chystáte se propagovat svou firmu na festivalu? Nezapomeňte na reklamní stan

by No name
0 Komentář

Mnoho šikovných podnikatelů si nenechá ujít žádnou příležitost k účinné propagaci své značky. Chcete-li se dostat do povědomí široké veřejnosti, musíte být vidět. K tomuto účelu jsou ideální nejrůznější výstavy, sportovní akce, festivaly, poutě nebo třeba koncerty. Jak se neztratit mezi konkurencí a prodat co nejvíce zboží/služeb?

Musíte být vidět na první pohled

Představte si situaci, kdy se zrovna nacházíte na festivalu se stovkami a stovkami návštěvníků. Na takových akcích rozhodně nebudete jedinými podnikateli, kteří propagují své služby. Přesně proto je alfou i omegou úspěchu jasně viditelný reklamní stánek.

To znamená zřetelné barvy, jasně viditelné logo vaší společnosti, stručný výčet zboží napsaný na tabuli před stanem a další drobnosti. Jaký prodejní stánek vychází pro tyto účely nejlépe?

Jednoduchá, ale odolná konstrukce

Jasnou volbou je především nůžkový skládací stan. Jeho konstrukce může být vyrobená buď z oceli, nebo speciálního hliníku. Ať tak, či onak, složení/rozložení takového produktu trvá pouze několik málo minut, přičemž nepotřebujete téměř žádné nářadí. Hravě jej přitom zvládnete ve dvou (stany váží jen několik kilogramů).

Dobrým příkladem je třeba párty stan od jednoho z předních dodavatelů – společnosti Expodům. Tito odborníci nabízí bezpečné zastřešení o rozměrech 2 × 2, 3 × 2, 3 × 3, 3 × 4,5 i 3 × 6 metrů. Ve všech případech získáte prodlouženou záruku na pět let.

V rámci objednávky si můžete domluvit i barevný potisk na míru, stejně jako nejrůznější příslušenství (stolečky, vlajky, náhradní díly a podobně).

Zajímá vás, jak vlastně takový stan vypadá, jak se rozkládá/skládá a co vše vydrží? V tom případě se podívejte na webové stránky zmíněné společnosti a ihned zjistíte vše potřebné.

Další články autora

Zanechat komentář

Lifestyle magazín Pro Ženu, vám poradí s módou, krásou a zdravím. Nechte se inspirovat příběhy impozantních žen a najít tipy na výlety, vaření a zábavu., Pak je magazín Pro Ženu ten pravý časopis pro vás!

@ od roku 2008 – vytváříme weby a publikujeme Komerční články