Bělení zubů doma a luxusní parfémy i pro vaše prádlo

- Komerční sdělení -brilantní

Čištění zubů je jedním z důležitých každodenních úkonů potřebných k udržení dobrého stavu zubů. Zdraví by mělo být pro každého z nás na prvním místě a také zubům by měla být věnována důsledná pozornost a péče. Pravidelné čištění zubů má své nepopiratelné výhody, které doporučují odborníci v oboru, a pro ty, kteří by chtěli pomoci svým zubům i k bělení, je tu tip na bělící zubní pasty Crest. Neméně zajímavým tipem jsou také luxusní parfémy na praní Giovanii, které nás zase potěší svou vůní a dalšími praktickými výhodami. 

Bělící zubní pasty Crest pro každodenní použití

V eshope belici-pasky.com najdou zájemci řadu kvalitních bělících zubních past značky Crest. Zubní pasty obsahují fluorid a zároveň bělí zuby. Tyto zubní pasty zároveň poskytují ochranu zubní skloviny a zubů, ochranu před zubním kazem a při použití bělících pásků Crest podporují také jejich bělící účinek. V praxi se bělení zubů zubními pastami Crest provádí postupně, s použitím těchto past místo běžné zubní pasty a nejméně dvakrát denně.

TIP: 

V nabídce najdete také zubní pasty Crest vytvořené speciálně pro citlivé zuby.

Parfémy Giovani pro voňavé prádlo s nádechem luxusu

Ti z nás, kteří milují vůně světových značek, si je nyní mohou dopřát nejen prostřednictvím klasických parfémů používaných na tělo. Internetový obchod nabízí luxusní parfémy na praní Giovani inspirované světovými značkami parfémů, které poskytují pocit dlouhotrvajícího luxusu a intenzivní vůně prádla ještě dlouho po vyprání. Parfémy nezanechávají skvrny na tkaninách, neucpávají pračku, mají antistatické a protisrážlivé vlastnosti a udržují barvu oblečení.

TIP:

Parfémy na praní na prádlo Giovani nevymizí ani po usušení prádla v sušičce.

Foto: elements.envato.com

- Reklama -zpravy
- Komerční sdělení -pr článek

Redakce doporučuje

Články autora