Neděle, 25 února, 2024
Home Magazín Nezapomeňte popřát ženám k MDŽ!

Nezapomeňte popřát ženám k MDŽ!

by No name
3 comments

Ani se nenadějeme, bude tady březen a s ním i oslava Mezinárodního dne žen. Tento svátek má původ v Americe, kdy se v roce 1908 rozhodly newyorské švadleny stávkovat za rovnoprávnost a uznání. Od té doby je 8. březen zasvěcen právě ženám a oslavám toho, že jsou a plní roli matky, dcery, sestry, ale také kamarádky. Není to pouze dnem, kdy ženy dostávají květiny nebo jiné pozornosti od mužů, ale také od sebe navzájem proto, aby se podpořily.

Překvapte důležitou ženu ve vašem životě

Máte nejlepší kamarádku, kolegyni, maminku či babičku, které byste k MDŽ rádi vyřknuli obdiv a obdarovali ji květinou? Netradičním způsobem, jak ji doručit, je rozvoz květin prostřednictvím rozvozové služby florea.cz. Na jejich stránkách naleznete nepřeberné množství květin, ze kterých můžete vybírat. Jaká květina bude tou, která poputuje do rukou obdarovávané?

https://www.florea.cz/

Vyberte květinu, která se k dané ženě hodí

Pokud vybíráte květinu pro babičku, možná byste ji mohli mile překvapit kyticí z karafiátů anebo tulipánů. Tyto květy jsou pro MDŽ naprosto typické a právě starší generaci byste se jimi mohli zavděčit nejvíce.

Růží nikdy nic nepokazíte, těmi z florea.cz však můžete doslova vyrazit dech. Pokud vybíráte kytici pro maminku nebo například kolegyni, naleznete v nabídce nejen klasické červené růže, ale také barevné – modré, fialové, duhové nebo dokonce černé.

Mladé ženy a dívky by mohly ocenit kytici, ze které mládí a svoboda doslova volá. Co byste řekli míchané kytici, složené z mnoha různých květů? Tyto kytice jsou namíchány profesionální floristkou, která využije květin hodících se k danému období – v tomto případě k příchodu jara. Kytice může být kombinací až 7 různých odrůd.

Výhody nákupu na florea.cz

Rozvoz květin Florea doručuje po celé České republice. Květiny jsou transportovány vlastními chlazenými vozy, jejich 100% čerstvost je přitom zaručena na minimální dobu 72 hodin. Všechny nabízené květiny jsou skladem, doprava je zdarma při objednávce nad 1 799 Kč. Kvalitu služeb potvrzují tisíce ověřených hodnocení. Poznejte kvalitu služeb Florea i vy! 

Další články autora

3 comments

Zanechat komentář

Lifestyle magazín Pro Ženu, vám poradí s módou, krásou a zdravím. Nechte se inspirovat příběhy impozantních žen a najít tipy na výlety, vaření a zábavu., Pak je magazín Pro Ženu ten pravý časopis pro vás!

@ od roku 2008 – vytváříme weby a publikujeme Komerční články