Pátek, 23 února, 2024
Home Magazín Kvalitní kráječe Berkel, které se hodí laikům i profesionálům

Kvalitní kráječe Berkel, které se hodí laikům i profesionálům

by No name
0 Komentář

Pořádáte doma sedánky pro široký okruh přátel, s čímž souvisí příprava bohatého občerstvení? V tom případě se v této činnosti doslova vyžíváte a příprava studených mís na vašem stole u těchto příležitostí nikdy nechybí. Aby vám šla příprava lépe od ruky, dobře vám poslouží elektrické kráječe od značky Berkel, ale také další doplňky, které naleznete v internetovém obchodě e-Delikatesy.

Jaké kráječe jsou zde k dostání?

Zajímáte se spíše o menší spotřebič, který díky své velikosti snadno uskladníte i v menší kuchyni? Líbit by se vám mohl například elektrický kráječ Berkel Red Line 250. Pokud si však libujete v líbivých designech, které se jen tak někde nevidí, Berkel Volano B114 vám svým vzhledem, který napodobuje původní stroj v černé barvě značky Berkel z roku 1898, naprosto učaruje. Tento kráječ se pyšní systémem rychlého posunu a vracení talíře na potraviny. Každý jeden řez bude přitom naprosto dokonalý, a to díky čepeli z prvotřídní oceli. V neposlední řadě má tento stroj možnost nastavitelné šířky řezu.

K čemu můžete kráječe využívat

S elektrickými kráječi značky Berkel snadno a rychle nařežete libovolné množství sýrů a uzenin, přičemž jednotlivé kousky budou jeden jako druhý. Protože jsou tyto kuchyňské přístroje určený k práci s potravinami, jsou veškeré jejich součástky vyráběny z nerezové oceli, díky které je jednoduché udržovat jej v neustálé čistotě a neohrozit tak zdraví strávníků. Z toho důvodu se hodí nejen pro domácí účely, ale také do bister či špičkových restaurací, ve kterých se mimochodem Berkel Volano B114 bude krásně vyjímat.

V případě, že se rozhodnete ke koupi, rozhodně nebudete litovat. Kvalita těchto strojů je vysoká, spokojenost s nimi potvrzuje mnoho spokojených zákazníků, kteří mohou produkty nakupovat již více než 100 let.

V internetovém obchodě e-delikatesy.cz si kromě krájecích přístrojů budete moci pořídit také další doplňky od značky Berkel a v neposlední řadě pochutiny, které budete moci ve výsledku nakrájet na slavnostní tabuli.

Další články autora

Zanechat komentář

Lifestyle magazín Pro Ženu, vám poradí s módou, krásou a zdravím. Nechte se inspirovat příběhy impozantních žen a najít tipy na výlety, vaření a zábavu., Pak je magazín Pro Ženu ten pravý časopis pro vás!

@ od roku 2008 – vytváříme weby a publikujeme Komerční články