Neděle, 25 února, 2024
Home Rady a Návody Kdo si hraje, ten nezlobí. Náramnou zábavu vám přinese puzzle s vlastní fotkou

Kdo si hraje, ten nezlobí. Náramnou zábavu vám přinese puzzle s vlastní fotkou

by No name
3 comments

Puzzle patří k tradičním a velmi oblíbeným koníčkům. Při jeho sestavování se dobře pobaví nejen děti školního i předškolního věku, ale také dospělí, kteří si pro tyto účely mohou objednat velkoformátové varianty, jejichž kompletace bude skutečným oříškem.

Puzzle s fotem na míru

Aby se pro vás puzzle nestalo nudnou záležitostí, vyzkoušejte něco nového. Velmi atraktivní záležitostí je kupříkladu foto puzzle, které si necháte vyrobit přímo na míru. Stačí si vybrat z bohaté nabídky šablon, případně si zvolit vlastní fotografii, z níž chcete puzzle vytvořit. Specializovaná firma vám jej pak vyrobí.

Puzzle s vlastní fotkou je skvělou příležitostí, jak si dopřát něco pěkného a zábavného nejen pro sebe, ale také vaše blízké a přátele. Foto puzzle jako dárek nepochybně potěší všechny hravé lidi, kterým tato forma zábavy není vyloženě cizí.

Jak postupovat?

Samotné vytvoření puzzle s vlastní fotkou není nikterak složité. Stačí navštívit web wanapix.cz. Zde si vyberete šablonu, již lze snadno a rychle přizpůsobit, případně si zvolíte vlastní model a tvar, k němuž přidáte osobní fotografii, texty apod. Meze zde nejsou prakticky žádné, může jít o fotky z rodinného alba, záběry z oblíbeného seriálu atd.

Foto puzzle může být od pouhých několika dílků, což je ideálním řešením tehdy, když je určeno pro malé děti, až po verzi, kdy skládáte tisíce dílků, takže si s kompletací puzzle opravdu vyhrajete. Největší varianty mají klidně až 3000 dílků, a to už je skutečně oříškem, který zvládnou jen ti nejlepší a nejšikovnější z vás. V každém případě je foto puzzle zajímavou zábavou, která navíc napomáhá rozvíjet myšlení, zlepšuje soustředění a u dětí rovněž motorické schopnosti. Jde tak o inteligentní způsob, jak si hrát, a to prakticky v každém věku.

Další články autora

3 comments

Zanechat komentář

Lifestyle magazín Pro Ženu, vám poradí s módou, krásou a zdravím. Nechte se inspirovat příběhy impozantních žen a najít tipy na výlety, vaření a zábavu., Pak je magazín Pro Ženu ten pravý časopis pro vás!

@ od roku 2008 – vytváříme weby a publikujeme Komerční články