Neděle, 25 února, 2024
Home Magazín Dlouhý rukáv, maxdélka a výrazný vzor! Toto je 9 šatů do zimního období

Dlouhý rukáv, maxdélka a výrazný vzor! Toto je 9 šatů do zimního období

by No name
3 comments

Spousta žen si v chladnějších měsících roku říká, že si vlastně nemá co na sebe obléct. Respektive je to pořád totéž.

Dámské vzorované šaty s dlouhým rukávem Liu Jo, po zlevnění se prodávají za 188,93 eura.
Když udeří minusové teploty, obvykle táhneme ze skříní svetry, úplety, kalhoty, džíny a kabáty či prošívané bundy. Je přitom nepsaným pravidlem, že zimního oblečení (nebo lépe řečeno kousků, které jsou typicky zimní) máme doma méně než toho letního – zejména módní maniačky asi vědí o tom své.

Problematickou oblastí se stávají šaty – i proto, že většina dam si je spojuje s příjemným počasím, sluncem, často odhalenýma nohama a lodičkami, sandálky či plátěnými teniskami. Je to však zbytečný mýtus, ve kterém se nedobrovolně udržujeme – nabídka v obchodech s dámskými šaty je iv rámci podzimních a letních kolekcí relativně bohatá a pestrá.
.
Pestrost je také jedním z atributů, na který doporučujeme vsadit, když už si takový model pořídíte. Ať už je to pestrost vzoru, materiálového složení nebo barevnosti, která může podpořit tlumenější období zimy nebo jej rozjasnit výraznými barvami.

U šatů na zimu se vyplatí investovat do kousků s dlouhým rukávem a také výraznější délkou. Nemusí jít úplně o maxi modely, sahající až k zemi. Midi délka nebo lem sukně na šatech sahající po kotníky však oceníte – nejen v rámci počasí. Vybrali jsme pro vás devítku tipů, z nichž část se již prodává i ve výprodejích. To je snad poslední bonusový bod aktuálního období a nákupů. Takže, pokud jste našli inspiraci právě pro vás, vzhůru na to!

Další články autora

3 comments

Zanechat komentář

Lifestyle magazín Pro Ženu, vám poradí s módou, krásou a zdravím. Nechte se inspirovat příběhy impozantních žen a najít tipy na výlety, vaření a zábavu., Pak je magazín Pro Ženu ten pravý časopis pro vás!

@ od roku 2008 – vytváříme weby a publikujeme Komerční články